Lista Participanților la Crosul Olimpic 2016

In listă sunt doar participanții care s-au înscris online

Inscrieri Crosul Olimpic 2016

Prenume și Nume Vârsta Organizație/Companie/Instituție/Școală/Facultate
Adriana Pat 27 Bipmobile
Dan On 46 Bumerang
Adriana Pat 27 Bipmobile
Lea Puiu 18 Universitatea de Vest din Timisoara
Firulovici Mladen Adrian 28 facultatea de fizica
Lea Puiu 18 Universitatea de Vest din Timisoara
Tölcser Rebeka 18 Colegiul Tehnic "Ion Mincu" Timisoara
Tölcser Rebeka 18 Colegiul Tehnic "Ion Mincu"
Elisabeta Miron 59 Soc.Coop. Arta Diversione
IONESCU MIHAELA 48 M.Ap.N.
Amalia BArbos 32 TDC
Lidia-Maria Ciucur 21 Facultatea de Economie si Administrare a Afacerilor
Antal Vaina 27 Flextronics
Ciobanu Maria 25 PROFI ROM FOOD
Ciobanu Maria 25 PROFI ROM FOOD
Razvan Teuca 35 Raiffeisen Bank
Lapadatu Iosif-Daniel 33 Continental automotive
furdean sergiu 27 conti
Lidia-Maria Ciucur 21 Facultatea de Economie si Administrare a Afacerilor
Calin Barburescu 25 Facultatea de Automatica si Calculatoare, Timisoara
Lucian Pirvan 19 Facultatea de Constructii
Aurelia Negrut 27 Sp. " Louis Turcanu"
Lidia-Maria Ciucur 21 Facultatea de Economie si Administrare a Afacerilor
Andrei Cojocaru 20 Universitatea de Vest din Timișoara, CBG
Alexandra Barbulescu 10 Scoala generala nr. 19 Timisoara
Daniel Simon 5 Alegri
Mara Gonciulea 9 Scoala generala nr. 19 Timisoara
Rares Gonciulea 11 Scoala generala 19 Timisoara
Iuliana Gonciulea 40 Atu Advertising
Attila Simon 37 UPT
Lucian Scirlete 32 PFA
Adriana Marta 18 eleva - Liceul Teologic Baptist
Craciun Eleonora 29 Angajata - economista
Carmen Ispășoiu 33 -
Neamtu Andreea 21 UPT
Marian Ploscaru 25 O.V.R
Andrei Ivanoiu 36 Persoana fizica
Andrei Ivanoiu 36 Persoana fizica
Diana Conac 34 Persoana fizica
Zdrentan Lucian 27 nu
Cluci Gheorghe 57 -
Andrei Peptan 19 Automatizări și calculatoare
Gril Alexandra 28 Hella
Ibis Vanessa 22 Universitatea de Vest
Oros Felix 19 Politehnica Timisoara
Andrei Peptan 19 Automatizări și calculatoare
Lucian Pirvan 19 Facultatea de Constructii
Andrei Peptan 19 Automatizări și calculatoare
Andrei Chincea 18 Constructii
Kovacs Henrietta 19 Universitatea de Medicina si Farmacie Victor Babes Timisoara
Cluci Gheorghe 57 -
baderca victor vlad 7 scoala
Baderca Claudiu 43 facultate sport
Daniel Bisorca 37 ISPE
Bratu Melania Lavinia 40 Persoana fizica
Cluci Gheorghe 57 Radio tv
Ciobanu Maria 25 PROFI
Nistor Toni 17 L.P.S Banatul
Poleuca Elena Viorica 21 UVT-facultatea de Educatie Fizica si Sport
Taran Milan Alin 27 Esti din Timisoara daca...
Petrisor Lorena Diana 27 Hella
Andreea Slusarciuc 25 Alergotura
Silvana Slusarciuic 19 Alergotura
Simona Slusarciuc 49 Alergotura
Nelu Slusarciuc 49 Alergotura
Cluci Gheorghe 57 -
Tabara Alexandru 13 scoala
Tabara Cosmin 39 avocat
Ionescu Roland 20 Educatie Fizica si Sport
Cluci Gheorghe 57 -
Silviu Manta 22 FEAA TIMISOARA
Adriana Surupaceanu 15 Școală Generala 24
Alexandru Martin 24 Facultatea de Educatie Fizica si Sport
Leontin Chitescu 36 Facultatea de Educație Fizica si Sport
Cluci Gheorghe 57 radio tv
Radu Sebastian 20 Freelancer
Ionescu Constantin 20 Facultatea de Educatie Fizica si Sportiva
Cluci Gheorghe 57 Radio tv
Paul Adrian Szalay 29 _
Florin Panainte 25 Hartl
Lavinia Stefan 27 Continental Automotive
Alina Pop 32 Universitatea de Medicina si Farmacie
Popescu Oana 31 3pillarglobal
Maria Rascacea 25 Atos
Mocanu iuliana 40 Sc Dentalpro med srl
Constantin Gabriel Dobrean 26 Universitatea "Politehnica" din Timisoara
Zerna Valentin 19 liceul auto
Iulia Tabacu 30 3PillarGlobal
Romina Caraba 21 Universitatea Waterloo
Diana- Maria Paralescu 22 UVT- Facultatea de Arte si Design
Cracia Maria Emanuela 25 Toluna Romania
Briceag Ion 50 Regie transport in comun
Briceag Ramona Larisa 25 Facultatea de Sociologie si Psihologie
Jigovan Adrian 19 UVT
Moraru Dragos 19 Facultatea de Medicina Dentara
Roxana Pop 27 TDC
Elena Negrea 30 Na
Mark-Peter Muntean 18 Liceul Teoretic "Nikolaus Lenau"
Roxana Abos 24 Companie
Paul Ghidel 25 Companie
Roxana Abos 24 Companie
Sergiu Badarau 27 Facultatea de management turistic si comercial ,,Dimitrie Cantemir''
Foldi-Olariu Carmen 40 FEEA uvt
Bianca Zarnoianu 23 Wizz Air
Corneliu Liviu Tigan 31 angajat
SAMUEL Boşcai 27 Hidropump
Adrian Nicusor Pieptan 31 Flex Romania
Negrici Bogdan 20 Universitatea Politehnica Timisoara, Facultatea de Electronica si Telecomunicatii
Vamvu Stefania Alexandra 22 Universitatea de Vest, Timisoara, Facultatea de Drept
Ganta Maria Madalina 13 C.S.S bega Timisoara
ciornei elena 20 carpat sticks
Tanase Andrei 26 Valeo
Galea Amalia-Mădălina 22 Medicina Generala
Lavinia Andrei 30 HOPI RO Logistics
Andrei Vidican 24 UPT- ETC
Florin-Ovidiu Oprea 29 Nokia
Agud Dafina 29 Uav Arad
Florin-Ovidiu 29 Nokia
Bogdan Sandru 19 Automatica si Calculatoare
Maciuceanu Cosmin 20 Medicina Veterinara
neamtu sorin 28 UPT TIMISOARA
Alexandru Dascaliuc 20 Facultatea de Educatie Fizica si Sport
Ocolisan Mihaela 21 Facultatea de constructii
burlacu ana maria 22 EFS
Godin alin 22 EFS
Matache Simina 24 Carpat sticks
Zsombor Horvath 24 FEAA UVT
Madalin Budulan 28 NOKIA
Roxana Maftei 23 Facultatea de educație fizica și sport
Diana Tatucu 38 Facultate
Enescu Costinel Adelin 22 Universitatea Politehnica Timisoara - Facultatea Mecanica
Monica Lupu 23 American Experience
IULIA GRUMEZA 24 -
Dan Andrei 25 UPT
Manuela Bertha Belcea-Ion 23 Facultatea de Psihologie
Mihai CHERECHES 38 FLEX
pavel dana Aurelia 34 nsweb
Nistor Ciprian 33 Nsweb
Codruta Alexandra 26 Nokia
Gabriela Trutan 23 ASUR
Cristian Cosmic 24 AudioNow Digital
Lucian Ban 26 ATOS Romania
Rascol Radu 23 SMARTERS
Delia Tatulescu 24 UMF Timisoara
Lapadatu Iosif-Daniel 33 Continental automotive
Nagy Gabriela-Timea 18 Facultatea de Management in Productie si Transporturi
Flavius Sirbu 30 UVT
Boldizsar Ioan 27 Companie
Alexandra Madalina Mirea 21 Facultatea de Litere
Mihaela Vizicicanici 24 Individual
Cosmin Palade 37 Smithfield Ferme
Natasa Carmen Sanatescu 47 Flextronics
Negru Iulian 26 Flextronics Romania
Adriana Simandan 30 GMR Consulteam
Mihaela Nita 21 Universitatea Politehnica, Stiinte ale comunicarii
Blindoiu Cristi 23 Beespeed Automatizari
Ecaterina Farkas 63 pensionară
Erdei Larisa Alina 33 ANANSI SRL
Maria Valean 46 Mistic Center Studio
Victor Albulescu 31 -
Laurentiu Morcan 22 AIESEC Timisoara
carmen ghenghea 29 Accenture
Teo Cristea 26 Accenture Services
Ciornei Constantin 16 Colegiul Tehnic Ion incu
Alexandru-Levi Briscan 24 Beespeed Automatizari
Catalin Padurean 24 Politehnica Timisoara
Ionut Comanici 20 AudioNow Digital
Ioana Iordan 29 New Haircut
Bogdan Bercean 20 UPT
Mihai Coman 28 SAGUARO
Christopher Heidelbacher 28 Saguaro
Razvan Noaghi 26 Continental Automotive
Gabriela Potanc 31 PFA
Catalin Andrei 30 Audio Now Digital
Andrada Birla 24 UPT
Daniel Spiridon 18 CSU Politehnica
Deian Petrov 29 Oce software
Mihai Iacob 33 Accenture
Ina Istrati 29 Hella
Marius Mircea 23 Continental Romania
Iulia-Cristina Tit 26 Hella Timisoara
Adrian Breaz 27 Nokia
Radu Dragomir 24 Universitatea de Medicina si Farmacie "Victor Babes" Timisoara
Maria Grozea 33 Haufe-Lexware
Tania Tarasof 27 Fara
Reimer Doris 24 Medicina
gabriela czifra 16 colegiul tehnic "ion mincu" timisoara
Jivan Ioan 22 Facultatea de Litere
Andreea Stancioi 25 Facultate
Alexandra Popovici 25 Accenture
Alex Stefan 29 Wipro
Raluca Kurta 20 Universitatea Politehnica din Timisoara
Lazea Luiza 19 Facultatea de Stiinte ale Comunicarii Polithenica
Prodan Ion 19 Facultatea de Constructii UPT
Andreea Bălăţel 20 student UPT
Popovschi Mihai 23 Hella Romania
Alexandra-Diana Hîrban 20 Facultatea de Chimie, Biologie si Geografie
Gabriel Prejneanu 28 Linde Gaz
Jianu Alexandru 28 Huf Romania
Nagy Ioam Robert 25 Medicina dentara
Prodan Simona 39 Farmacia Dona
Daniel Ursache 38 Kimball Electronics Romania
Mihalceanu Mihai 17 Liceul Teoretic " Nikolaus Lenau " Timisoara
Tatiana Vascan 19 UPT
MARIA CIOCANI 20 FEAA
Balasoiu Mircea 44 FLEX
Mircea 21 Facultatea de educație fizica si sport Timisoara
Valentin Vesa 26 Autoliv
Violeta Vladulescu 21 Facultatea de Educatie Fizica si Sport Timisoara
Neli Bretfelean 29 Psihologie
Ion Maria Alexandra 26 Universitatea Tibiscus Timisoara
Raluca Fodor 29 Zilele Alergatoare
Silviu Popescu 19 UPT
Razvan Bataiosu 20 Electronica si Telecomunicatii
Dronca Andreea Bianca 22 FEAA
Mariniuc Irina Alexandra 27 Universitatea de Vest
Mitrica Dana 26 Universitatea de Vest Timisoara
ANDREI IULIAN DARUIALA 23 FC MILLENIUM GIARMATA
Santra-Sorina TATAR 1992 Facultatea Mecanica
Cristian Simicin 34 Oce
NICOLAE GALETARU 33 SC MAHLE INDUSTRIAL FILTRATION
Alexandra Tănase 13 Școala gimnazială numărul 19 Avram Iancu
Pascal Ema 30 spitalul judetean de urgenta timisoara
Deaconu Alexandra 22 Feaa
Ciortan Mihai Florin 27 asd
Roxana Dodoc 24 Uniunea Jurnalistilor din Banatul Istoric
Constantin Deste 34 -
Cristi Tcaciuc 28 USV
Bîzu Adnana-Crina 22 Facultatea de Economie si de Administrare a Afacerilor
Nicolae Costica 59 -
SILVIU MIHALCEANU 46 CENTRUL MEDICAL DR MIHALCEANU
Timea Süle 22 Facultatea de Educatie Fizica și Sport
Timea Süle 22 Facultatea de Educatie Fizica și Sport
Anca Morman 34 Liceul Teoretic Recas
Masnita Rodica 21 Educație fizica și sport
Stefan Daniel Titala 34 -
Git Slageana 45 LTR
Git Slageana 45 Facultate
Razvan Pitulice 29 Individual
Teodora Faur 21 ETc
BUZE MIRABELA-DENISA 15 SCOALA
POP-TARAU MARTA 14 SCOALA
POP-TARAU DARIUS 16 SCOALA
POP-TARAU OCTAVIAN 17 SCOALA
POP-TARAU ANDREI 18 SCOALA
pascalau claudia 42 scoala
kadam iasmina 12 scoala
Corcoveanu Cristina 24 Universitatea de Medicina si Farmacie ,,Victor Babes ''
Angela Porumb 48 Flextronics
Dan Porumb 13 Alergotura.ro
Minzatu Vasile 42 ICER
Claudiu Oita 34 ITPS SRL
Andreea Palfi 23 Huf Romania
Babtan Tiberiu 31 Facultate
Cristi Bandrabur 18 LIGA STUDENTILOR DIN FACULTATEA DE MECANICA TIMISOARA
Ghiocel Daira 20 Facultatea de Educatie Fizica si Sport
Lupean Raluca 5 gradinita
sanda Lupean 35 liber profesionist
Adriana Oprisa 27 -
Sorin Iacobescu 27 S.C. Capabil S.R.L
Andrei Trusculescu 31 Facultate
oliewer florea 61 continental automotive
Olivia Negru 28 -
Petra Magyar 21 Uvt
Claudiu udroiu 24 NOKIA
Cristian Dehelean 28 ZTE Services Timisoara
dani hardut 23 upt
Nikola Trajkovski 30 OCE
Florina Abrudan 21 FEAA Timisoara
Florin Popescu 21 Liga AC
Diana Lelcu 22 UVT
Pîrvan Adrian 24 UPT
Cobeanu Constantin Marius 28 Dreptul
Ene Stefan 49 Facultate
Curcan Alina-Loredana 21 Facultatea de Educatie Fizica si Sport
Dragana Simulov 20 FEAA
Asproniu Raluca 31 Spitalul de Copii Louis Turcanu
Sasa Ung 21 Akud Mladost Temisvar
moldovan alina nadia 46 alergotura
Alina Lila 20 UPT
Andrei Nedel 19 FEAA
Ileana Croitoru 27 SCJUPBT
Todor Marius 22 FEAA
Udrescu Daniel 20 Facultatea de Economie si Administrare a Afacerilor
Stoianov Tania 23 FACULTATEA DE ECONOMIE SI ADMINISTRAREA AFACERILOR
Adina Ion 12 Generala 21
Ana Ursuleac 12 Generala 21
Silvian Gabriel Boțilă 19 FEAA
Frantescu Diana 21 Facultatea de Educatie Fizica si Sport
Bogdan Robe 34 -
Alina Opris 29 -
Adrian Zbercea 25 Companie: Waterford
Roxana Avram 28 Facultatea de Matematica si Informatica din cadrul Universitatii de Vest din Timisoara
Coman Nelu 19 Mecanica
Cosmin Mancas 21 FEAA
Bogdan Ciobanu 19 Mecanica
Robert Carp 19 LSFMT
Corobea Cosmin Dumitru 22 Universitatea Politehnica Timisoara
Spirea Lavinia 34 ----------
Nadasan Daniela 38 ----------
pazlea kato viorel 33 nu
Mihet Ionela 30 -
Mischia Denis Catalin 21 Facultatea de Mecanica Timisoara
Mischia Denis Catalin 21 Facultatea de Mecanica Timisoara
Sarghie Bianca 22 Facultatea Electronica si Telecomunicatii
Ciocoiu Andrei Dorin 22 UMFT
Mircea Ioan Ardelean 19 UVT FEFS Kinetoterapie
Alina Mititelu 22 Facultatea Finante Banci
Vlad Opait-Dugan 25 -
Daraban Luminita 32 ---
Stoian Alice Ramona 22 Universitatea de Vest/Facultatea de Matematica si Informatica
Ion Tica 51 NIS
Vieru Constantin 28 ZF TRW
Pál Osváth 29 Continental
Pál Osváth 29 Continental
Orban Eva 28 FACULTATEA DE cONSTRUCTII
Nita Catalin-Marin 22 FEAA
Ion-Adrian Ardelean 21 Facultatea de Economie si Administrare a Afacerilor
Dana Maris 28 stiinte economice
Andreea Dorobant 23 Facultatea de Drept
simona hutanu 31 banca brd
Dumea Cristian Andrei 23 MAHLE
Darius Dronca 22 PwC
Sergiu Carabet 37 Plan.net Technology
Ciprian Zaharia 38 -
Irina Zaharia 34 -
Ciprian Zaharia 38 -
BOGDAN GUTA 37 M.A.I.
Adela Lazar 22 Facultea de Stiinte ale Comunicarii, UPT
Ionita Mircea 28 ADP
Alexandru Cicos 20 Liga ETc
IRIMIA DELIA MARIA 19 UVT,Educatie Fizica si Sport
Mladin Liliana 35 Primarie
Chitescu Ornela 33 Ing Bank
Groza Ingrid-Evelin 20 AIESEC
Oana Terbea 30 FTM
Gabriela sburlea 21 Lafmt
andrei traian irimie 19 Lsfmt
Emilia Tatar 19 Facultatea de Educatia Fizica si Sport
Madalina Stan 23 Geografie
Alexandru Scafes 23 AIESEC Timisoara
Raul Mazilu 25 Minds Hub
Cristian Puiulet 24 Simad
Andrei Csiki 23 OSUT
Muresan Andreea 19 facultatea de arhitectura timisoara
Andrei Zbircea 19 AGROZARCarand
Alexandra Bogojel 19 AIESEC Timisoara
Matei Raul Cătălin 20 UVT
alexandru vidican 19 Facultatea de Economie si de Administrare a Afacerilor
Groza Ingrid-Evelin 20 AIESEC
Florin Alexa 24 SC RCM Company SRL
Marincu Claudia 18 AIESEC Timisoara
Bianka Necreală 21 AIESEC Timișoara
Robert Alexandru Giukin 20 AIESEC Timisoara
Liga Sergio 19 AIESEC Timișoara
Foale Alexandru 22 AIESEC Timisoara
Negrea Stefania- Tatiana 20 Universitatea de Vest- Facultatea de Arte si Design
Antonievicii Alina 41 LPS BANATUL
Rebeca Bolojan 24 Facultate
Larisa Ardelean 38 privat
Abagiu Cristian 23 Universitatea Politehnica Timisoara Facutatea de Mecanica
Orsolya Sebok 22 Cobalt Sign
Alexandra Gidoiu 28 Spitalul clinic Judetean Timisoara
Nicolae Bartulov 26 Autoliv Romania
Aisha Dan 7 -
Gabriela Danescu 27 -
Andrei Danescu 28 Alergotura
Doina Dombrov 20 Organizația Studenților Basarabeni din Timișoara
Cristi Tarasof 26 Fără
Lungu Adrian-Paul 29 Alergotura
Lavinia Andrei 30 HOPI RO Logistics
Tetileanu Natalia 31 Iguana Fitness Club
ADELINA ROTARIU 30 COTTONTEX
Luiza Moise 25 -
Elena Catana 37 Visma
Raluca Ciornei 24 Continental
Andreea Nicoara 24 Continental Automotive
Robert Iagar 25 Intelligent Software Systems
Spatar Vlad 19 LIGA STUDENTILOR DIN FACULTATEA DE MECANICA TIMISOARA
mihaila carmina 25 Politehnica Timisoara
Emilia-Zorica Bozga 25 ZEB
Cornelia Anitescu 38 Alergotura
Mihalaş Alexandra Ştefania 12 Hauptschule Mitterdorf
Mihalaş Adrian Dimitrie 19 UVT,Facultatea de Educație Fizică și Sport
Ionescu Marina Delia 19 Liceul cu Program Sportiv Banatul
Florin Aldescu 30 Universitatea Politehnica Timisoara
Adina Stanciu Andriescu 33 Conti
Sandu Emanuel- Denis 19 Millwall Brown
Mihai Albert 32 Alergotura
cosmin iliuc 44 alergotura
Ana Maria Matache 30 Sc.Carpatsticks srl
Sergiu Tamas 36 -
Florin Popa 29 Poliglobe Translations
Didea Nicoleta 40 Independenta
Bulfan Lavinia 29 Kiwi Finance
Corina DEAC 29 BeeSpeed
Iulia Dumitrescu 21 AIESEC
Mihaela Ladanyi 38 Universitatea de Vest
Sandu Emanuel- Denis 19 Millwall Brown
Yasmina Mărgineanțu 24 Intensity Media
Bianca Filimon 34 Accenture
Maria Stan 1998 Colegiul National Banatean Timisoara
Bertea Alin Dan 12 scoala gen 24 Timisoara
Iridon Mariana 42 independent
Bertea Alina Riana 9 scoala gen 24 Timisoara
Monica Ias 25 Beespeed Automatizari
Epure Ciprian Andrei 21 Facultatea de Educatie Fizica si Sport
Faur Ioana 35 individual
Dana Antoneac 21 Facultatea de Educație Fizică și Sport
Babtan Tiberiu 31 Facultate de educatie fizica si sport
Raul-Dan Popescu 28 Fildas
Alexandra Popescu 18 Stada Hemofarm
Bertea Alin 47 S C gruppo damidio sa
Ciprian Stefanescu 41 Alergotura
Viviana Sandra 31 -
Szilagyi Alex 19 Facultatea de Educatie Fizica si Sport
nedelcu roxana 21 drept uvt
Iulia GRUMEZA 24 -
Eniko Mozes 39 ALERGOTURA
Predeanu Mihai 24 aba audit
Vilceanu Daniel 47 -
Alexandru Anghel 19 Facultatea de Educatie Fizica si Sport
Pauliuc Constantin-Iulian 17 Liceul Teoretic Buzias
iosub florentin 39 anonim
Laurențiu Nuță 22 Universitatea de Vest din Timisoara
Badescu Decius 22 Universitatea de Vest din Timisoara
Filip Leonard 23 Universitatea Politehnica Timisoara
TANASE AGNES 51 Cab Stomat.dr Stan Agnes
Adina Stoedin 25 Universitatea De Vest Timisoara
Radu Ghita 28 Atos IT
Iulia Filip 24 Politehnica Timisoara
Alisa Olariu 25 Procter&Gamble
Vilceanu Isabela 21 FEAA - Facultatea de Economie si Administrare a Afacerilor
Vilceanu Andra Maria 5 Gradinita KinderInsel
Fabian Cardos 25 -
Corina Oprea 50 Alergotura
Bala ci 20 Universitatea de Vest din Timisoara
Daniel Onofreiasa 28 Saguaro
Negovan Jole 21 Facultatea de Farmacie
Sekesan Stefania 24 Facultatea de farmacie
Tomoiaga Claudiu 20 Liga Studentilor din Facultatea de Mecanica Timisoara
Marius Viciriuc 22 Facultatea de Stiinte Politice, Filosofie si Stiinte ale Comunicarii
Andreea Tălmăcel 22 Universitatea de Vest Timişoara, Facultatea de Educaţie Fizică şi Sport
Klaudia Pacurariu 28 P&G
Codrin Tocut 22 UMF "Victor Babeș" Timișoara
Muntean Lucica 54 Școala Industriala nr.10 BT
Diana Fircea 39 S.C. Guardus.SRL
Ioan Fircea 7 Scoala Gimnaziala nr. 30
Fircea Stefan 13 Colegiul national C.D. Loga
Bogdan Bochis 37 PFA
Agud Dafina 29 UAV Arad
Mihaela Doroi 26 Atos
Foldi-Olariu Carmen 40 FEEA , uvt
Claudiu Ciugudean 19 LSFMT
Cristina Elisabeta Banda 20 Facultatea de Economie si Administrea Afacerilor
Andrei Bandrabur 22 Liga Studenților din Facultatea de Mecanică Timișoara (LSFMT)
Nicoleta Paraschivu 31 Realmedia Network S.A.
Gabriel Turlacu 32 Elit S.R.L.
Silviu Caragea 38 Flex
Madalina Grama 27 N/A
Istrat Claudiu-Dan 33 alergotura
Zaro Anita 16 Lps Banatul
Simina Moroz 23 UMFT
Popovici Sonia Elena 27 UMF Victor Babes Timisoara
Matei Raul 28 Intenso
Claudia Mihacea 23 Universitatea de Medicina și Farmacie, "Victor Babes", Timisoara
Nedelea Laura 25 Intenso
Alexa Andi Razvan 22 UMF "VICTOR BABES" TIMISOARA
Gurban Eugenia Angela Codruta 33 Univ.Politehnică Timișoara
Anca Sirbu 24 Continental Automotive
Calin Cristescu 34 iSoftBet
Alexei Dombrov 27 Blue Diamond
Raluca Mirela Moldovan 26 Nokia
Roxana Hudescu 24 ATOS
Hotea Alexandru 35 Continental Automotive Romania
Catalin Basoldea 32 Telekom Mobile Romania
Giorgiana Anculia 29 individual
Heidelbacher Roxana 29 ACI
carnareasa florin cristian 27 carpat sticks
Samuel Negru 19 Facultatea de Management in Productie si Transporturi
Camelia Gulei 37 Img
Raluca Nedelea 34 CRAE"Speranta"
David Gulei 7 Colegiul Bănățean
Daniel Trucks 38 Ing
olga munteanu 32 facultatea de drept
Ioana Bure 5 Gradinita DinDin
Corina Marcela Varjan 48 TVR Timisoara
Vitalie Sandu 36 Amator
Lucian Bure 44 TVR Timisoara
Ciotu Marian Constantin 23 UMFT
Adam Ema 6 Scoala
Chisavu Valentin 25 UMFT
Adam Manuela 36 Facultate
Oana Silvana Sarau 43 Individual
Andreea Tanase 22 Facultatea de Economie si Administrare a Afacerilor, UVT
Liviu Avram 22 Kimball Electronics Romania SRL
Claudiu udroiu 25 Nokia Corporation
Tiberiu Barburescu 58 American Superconductor SRL
Leila Al Barri 22 U.M.F.T. Victor Babes
Ciocani Maria 20 FEAA
Razvan Govor 25 fără
Adrian Berca 22 Universitatea Politehnica Timisoara
Pavlovici Loredana 35 Flextronics
Mihaita Cristian Manda 26 AtoS IT Solution
Claudiu Suhaida 12 -
Karola Ionita 27 -
Patricia Borlean 29 Oce
SIRBU GABRIELA 45 ECONOMIST
Sebastian Stancu 23 Movidius
Gilca Cosmin Dian 41 companie
Sorin Butucel 35 INC.
Carla Dragila 5 Qaz
Cosmin Ardelean 24 Stada Hemofarm
MARIS CRISTINA 41 Centrul Scolar pentru Educatie Incluziva
MARIS ANAMARIA 14 SCOALA GIMNAZIALA NR 19 "AVRAM IANCU"
Muntean Cristian 19 USAMVBT
Laura Iovanovici 19 Umft Victor Babes
Dan Dinca 47 -
Ionut Ungurianu 28 FBSR
Claudia Margineanu 29 Bankor CM
Alex Preda 30 Sef
Oana Harna 27 SC Contitech Romania SRL
IONELIA RADU 47 SC CHIULAN SRL
Lorraine Tudorica 27 linde gaz
Adi Ilinca 26 INC.
Simona Hogas 43 Flextronics
Trusca Andreea 23 F.E.F.S
Kaltrina Duculescu 26 Asociatia Natura din Romania
furdean Sergiu 27 Conti
Ratiu Anamaria 24 Hella Romania
Zazulea Tatiana 22 UPT
Nicorescu Alin 23 UVT
Herbei dan 42 Water Perfoance
Cocean Mirela 39 Alergotura
Alin Zamfiroiu 24 Continental Automotive
VALENTINA MURESAN 51 ALERGOTURA
SUVETI NICOLETA 31 FEAA
Diana Andras 20 UMFT
Codruta Damian 33 Autoxpert
Elena-Anca Moldovan 30 Angajata Eta2u Srl
darius ognian 35 FSS
Simona Bartha 28 Recensio Nobilis
Roxana Craciun 23 Companie
Cosmin Trif 33 Inginer
Moldovan Alexandru Vasile 25 Cottontex
Vlad Ilie-Darius 18 Colegiul National Banatean
Roxana Mic 25 Supersig
Darius Botiz 25 Nokia
Dracea Gheorghe 44 Elba SA
Dracea Gheorghe 44 Elba SA
Carmen Ruja 47 Companie
graure madalina 21 umft
Patricia Moldovan 22 Medicina si Farmacie Victor Babes Timisoara
Mihalas Daniel 21 UPT
grama catalina ioana 21 umft
Drăcea Robert 11 Colegiul Banatean
Corina Muntean 36 Continental Automotive
STOIANOV TANIA 22 FACULTATEA DE ECONOMIE SI ADMINISTRAREA AFACERILOR
Patricia Leonte 23 facultate
Epureanu Alexandru 26 MEGA TRUCKING TIMISOARA SRL
Pavel Dana 35 Casnica
Cristina Dud 22 Universitatea de Medicina si Farmacie "Victor Babes" Timisoara
Alexia Botorea 19 Fa ultatea de litere, istorie si teologie
Fundeanu Rares 22 Universitatea de Vest din Timisoara
Sabau Loredana 24 UVT
Prodan Sebastian 12 Lps Banatul
Marius Viciriuc 22 Facultatea de Stiinte Politice, Filosofie si Stiinte ale Comunicarii
Vaszko Claudia 18 Colegiul National C.D Loga Timisoara
Ovidiu Chetea 43 Flex
DANIELA DANUT 22 UMFT VICTOR BABES TIMISOARA
Predut denisa 32 Siepcofar
Filip Mihaela 38 Flextronics
Laurentiu Jurca 22 Facultatea de Electrotehnica si Electroenergetica
Sorin Noje 32 Hella
Iridon Cristian 41 Independent
Diana Lechintean 28 Continental Automotive
Andrei Slusarciuc 24 WAA TEAM
Mandici Marian 28 UVT
Pocsan Florin 21 Facultatea de Mecanica
Doru Costica 28 Academia Olimpica Romana - Filiala Timis
Prenume și Nume Vârsta Organizație/Companie/Instituție/Școală/Facultate

 

 

Înscrie-te și tu!

Hai cu noi la Cros!