Lista Participanților la Crosul Olimpic 2016

In listă sunt doar participanții care s-au înscris online

Inscrieri Crosul Olimpic 2016

Prenume și Nume Vârsta Organizație/Companie/Instituție/Școală/Facultate
Abagiu Cristian 23 Universitatea Politehnica Timisoara Facutatea de Mecanica
Adam Ema 6 Scoala
Adam Manuela 36 Facultate
Adela Lazar 22 Facultea de Stiinte ale Comunicarii, UPT
ADELINA ROTARIU 30 COTTONTEX
Adi Ilinca 26 INC.
Adina Ion 12 Generala 21
Adina Stanciu Andriescu 33 Conti
Adina Stoedin 25 Universitatea De Vest Timisoara
Adrian Berca 22 Universitatea Politehnica Timisoara
Adrian Breaz 27 Nokia
Adrian Nicusor Pieptan 31 Flex Romania
Adrian Zbercea 25 Companie: Waterford
Adriana Marta 18 eleva - Liceul Teologic Baptist
Adriana Oprisa 27 -
Adriana Pat 27 Bipmobile
Adriana Pat 27 Bipmobile
Adriana Simandan 30 GMR Consulteam
Adriana Surupaceanu 15 Școală Generala 24
Agud Dafina 29 Uav Arad
Agud Dafina 29 UAV Arad
Aisha Dan 7 -
Alex Preda 30 Sef
Alex Stefan 29 Wipro
Alexa Andi Razvan 22 UMF "VICTOR BABES" TIMISOARA
Alexandra Barbulescu 10 Scoala generala nr. 19 Timisoara
Alexandra Bogojel 19 AIESEC Timisoara
Alexandra Gidoiu 28 Spitalul clinic Judetean Timisoara
Alexandra Madalina Mirea 21 Facultatea de Litere
Alexandra Popescu 18 Stada Hemofarm
Alexandra Popovici 25 Accenture
Alexandra Tănase 13 Școala gimnazială numărul 19 Avram Iancu
Alexandra-Diana Hîrban 20 Facultatea de Chimie, Biologie si Geografie
Alexandru Anghel 19 Facultatea de Educatie Fizica si Sport
Alexandru Cicos 20 Liga ETc
Alexandru Dascaliuc 20 Facultatea de Educatie Fizica si Sport
Alexandru Martin 24 Facultatea de Educatie Fizica si Sport
Alexandru Scafes 23 AIESEC Timisoara
alexandru vidican 19 Facultatea de Economie si de Administrare a Afacerilor
Alexandru-Levi Briscan 24 Beespeed Automatizari
Alexei Dombrov 27 Blue Diamond
Alexia Botorea 19 Fa ultatea de litere, istorie si teologie
Alin Zamfiroiu 24 Continental Automotive
Alina Lila 20 UPT
Alina Mititelu 22 Facultatea Finante Banci
Alina Opris 29 -
Alina Pop 32 Universitatea de Medicina si Farmacie
Alisa Olariu 25 Procter&Gamble
Amalia BArbos 32 TDC
Ana Maria Matache 30 Sc.Carpatsticks srl
Ana Ursuleac 12 Generala 21
Anca Morman 34 Liceul Teoretic Recas
Anca Sirbu 24 Continental Automotive
Andrada Birla 24 UPT
Andreea Bălăţel 20 student UPT
Andreea Dorobant 23 Facultatea de Drept
Andreea Nicoara 24 Continental Automotive
Andreea Palfi 23 Huf Romania
Andreea Slusarciuc 25 Alergotura
Andreea Stancioi 25 Facultate
Andreea Tălmăcel 22 Universitatea de Vest Timişoara, Facultatea de Educaţie Fizică şi Sport
Andreea Tanase 22 Facultatea de Economie si Administrare a Afacerilor, UVT
Andrei Bandrabur 22 Liga Studenților din Facultatea de Mecanică Timișoara (LSFMT)
Andrei Chincea 18 Constructii
Andrei Cojocaru 20 Universitatea de Vest din Timișoara, CBG
Andrei Csiki 23 OSUT
Andrei Danescu 28 Alergotura
ANDREI IULIAN DARUIALA 23 FC MILLENIUM GIARMATA
Andrei Ivanoiu 36 Persoana fizica
Andrei Ivanoiu 36 Persoana fizica
Andrei Nedel 19 FEAA
Andrei Peptan 19 Automatizări și calculatoare
Andrei Peptan 19 Automatizări și calculatoare
Andrei Peptan 19 Automatizări și calculatoare
Andrei Slusarciuc 24 WAA TEAM
andrei traian irimie 19 Lsfmt
Andrei Trusculescu 31 Facultate
Andrei Vidican 24 UPT- ETC
Andrei Zbircea 19 AGROZARCarand
Angela Porumb 48 Flextronics
Antal Vaina 27 Flextronics
Antonievicii Alina 41 LPS BANATUL
Asproniu Raluca 31 Spitalul de Copii Louis Turcanu
Attila Simon 37 UPT
Aurelia Negrut 27 Sp. " Louis Turcanu"
Babtan Tiberiu 31 Facultate de educatie fizica si sport
Babtan Tiberiu 31 Facultate
Baderca Claudiu 43 facultate sport
baderca victor vlad 7 scoala
Badescu Decius 22 Universitatea de Vest din Timisoara
Bala ci 20 Universitatea de Vest din Timisoara
Balasoiu Mircea 44 FLEX
Bertea Alin 47 S C gruppo damidio sa
Bertea Alin Dan 12 scoala gen 24 Timisoara
Bertea Alina Riana 9 scoala gen 24 Timisoara
Bianca Filimon 34 Accenture
Bianca Zarnoianu 23 Wizz Air
Bianka Necreală 21 AIESEC Timișoara
Bîzu Adnana-Crina 22 Facultatea de Economie si de Administrare a Afacerilor
Blindoiu Cristi 23 Beespeed Automatizari
Bogdan Bercean 20 UPT
Bogdan Bochis 37 PFA
Bogdan Ciobanu 19 Mecanica
BOGDAN GUTA 37 M.A.I.
Bogdan Robe 34 -
Bogdan Sandru 19 Automatica si Calculatoare
Boldizsar Ioan 27 Companie
Bratu Melania Lavinia 40 Persoana fizica
Briceag Ion 50 Regie transport in comun
Briceag Ramona Larisa 25 Facultatea de Sociologie si Psihologie
Bulfan Lavinia 29 Kiwi Finance
burlacu ana maria 22 EFS
BUZE MIRABELA-DENISA 15 SCOALA
Calin Barburescu 25 Facultatea de Automatica si Calculatoare, Timisoara
Calin Cristescu 34 iSoftBet
Camelia Gulei 37 Img
Carla Dragila 5 Qaz
carmen ghenghea 29 Accenture
Carmen Ispășoiu 33 -
Carmen Ruja 47 Companie
carnareasa florin cristian 27 carpat sticks
Catalin Andrei 30 Audio Now Digital
Catalin Basoldea 32 Telekom Mobile Romania
Catalin Padurean 24 Politehnica Timisoara
Chisavu Valentin 25 UMFT
Chitescu Ornela 33 Ing Bank
Christopher Heidelbacher 28 Saguaro
Ciobanu Maria 25 PROFI ROM FOOD
Ciobanu Maria 25 PROFI
Ciobanu Maria 25 PROFI ROM FOOD
Ciocani Maria 20 FEAA
Ciocoiu Andrei Dorin 22 UMFT
Ciornei Constantin 16 Colegiul Tehnic Ion incu
ciornei elena 20 carpat sticks
Ciortan Mihai Florin 27 asd
Ciotu Marian Constantin 23 UMFT
Ciprian Stefanescu 41 Alergotura
Ciprian Zaharia 38 -
Ciprian Zaharia 38 -
Claudia Margineanu 29 Bankor CM
Claudia Mihacea 23 Universitatea de Medicina și Farmacie, "Victor Babes", Timisoara
Claudiu Ciugudean 19 LSFMT
Claudiu Oita 34 ITPS SRL
Claudiu Suhaida 12 -
Claudiu udroiu 25 Nokia Corporation
Claudiu udroiu 24 NOKIA
Cluci Gheorghe 57 -
Cluci Gheorghe 57 -
Cluci Gheorghe 57 radio tv
Cluci Gheorghe 57 -
Cluci Gheorghe 57 Radio tv
Cluci Gheorghe 57 -
Cluci Gheorghe 57 Radio tv
Cobeanu Constantin Marius 28 Dreptul
Cocean Mirela 39 Alergotura
Codrin Tocut 22 UMF "Victor Babeș" Timișoara
Codruta Alexandra 26 Nokia
Codruta Damian 33 Autoxpert
Coman Nelu 19 Mecanica
Constantin Deste 34 -
Constantin Gabriel Dobrean 26 Universitatea "Politehnica" din Timisoara
Corcoveanu Cristina 24 Universitatea de Medicina si Farmacie ,,Victor Babes ''
Corina DEAC 29 BeeSpeed
Corina Marcela Varjan 48 TVR Timisoara
Corina Muntean 36 Continental Automotive
Corina Oprea 50 Alergotura
Cornelia Anitescu 38 Alergotura
Corneliu Liviu Tigan 31 angajat
Corobea Cosmin Dumitru 22 Universitatea Politehnica Timisoara
Cosmin Ardelean 24 Stada Hemofarm
cosmin iliuc 44 alergotura
Cosmin Mancas 21 FEAA
Cosmin Palade 37 Smithfield Ferme
Cosmin Trif 33 Inginer
Cracia Maria Emanuela 25 Toluna Romania
Craciun Eleonora 29 Angajata - economista
Cristi Bandrabur 18 LIGA STUDENTILOR DIN FACULTATEA DE MECANICA TIMISOARA
Cristi Tarasof 26 Fără
Cristi Tcaciuc 28 USV
Cristian Cosmic 24 AudioNow Digital
Cristian Dehelean 28 ZTE Services Timisoara
Cristian Puiulet 24 Simad
Cristian Simicin 34 Oce
Cristina Dud 22 Universitatea de Medicina si Farmacie "Victor Babes" Timisoara
Cristina Elisabeta Banda 20 Facultatea de Economie si Administrea Afacerilor
Curcan Alina-Loredana 21 Facultatea de Educatie Fizica si Sport
Dan Andrei 25 UPT
Dan Dinca 47 -
Dan On 46 Bumerang
Dan Porumb 13 Alergotura.ro
Dana Antoneac 21 Facultatea de Educație Fizică și Sport
Dana Maris 28 stiinte economice
dani hardut 23 upt
Daniel Bisorca 37 ISPE
Daniel Onofreiasa 28 Saguaro
Daniel Simon 5 Alegri
Daniel Spiridon 18 CSU Politehnica
Daniel Trucks 38 Ing
Daniel Ursache 38 Kimball Electronics Romania
DANIELA DANUT 22 UMFT VICTOR BABES TIMISOARA
Daraban Luminita 32 ---
Darius Botiz 25 Nokia
Darius Dronca 22 PwC
darius ognian 35 FSS
David Gulei 7 Colegiul Bănățean
Deaconu Alexandra 22 Feaa
Deian Petrov 29 Oce software
Delia Tatulescu 24 UMF Timisoara
Diana Andras 20 UMFT
Diana Conac 34 Persoana fizica
Diana Fircea 39 S.C. Guardus.SRL
Diana Lechintean 28 Continental Automotive
Diana Lelcu 22 UVT
Diana Tatucu 38 Facultate
Diana- Maria Paralescu 22 UVT- Facultatea de Arte si Design
Didea Nicoleta 40 Independenta
Doina Dombrov 20 Organizația Studenților Basarabeni din Timișoara
Doru Costica 28 Academia Olimpica Romana - Filiala Timis
Dracea Gheorghe 44 Elba SA
Dracea Gheorghe 44 Elba SA
Drăcea Robert 11 Colegiul Banatean
Dragana Simulov 20 FEAA
Dronca Andreea Bianca 22 FEAA
Dumea Cristian Andrei 23 MAHLE
Ecaterina Farkas 63 pensionară
Elena Catana 37 Visma
Elena Negrea 30 Na
Elena-Anca Moldovan 30 Angajata Eta2u Srl
Elisabeta Miron 59 Soc.Coop. Arta Diversione
Emilia Tatar 19 Facultatea de Educatia Fizica si Sport
Emilia-Zorica Bozga 25 ZEB
Ene Stefan 49 Facultate
Enescu Costinel Adelin 22 Universitatea Politehnica Timisoara - Facultatea Mecanica
Eniko Mozes 39 ALERGOTURA
Epure Ciprian Andrei 21 Facultatea de Educatie Fizica si Sport
Epureanu Alexandru 26 MEGA TRUCKING TIMISOARA SRL
Erdei Larisa Alina 33 ANANSI SRL
Fabian Cardos 25 -
Faur Ioana 35 individual
Filip Leonard 23 Universitatea Politehnica Timisoara
Filip Mihaela 38 Flextronics
Fircea Stefan 13 Colegiul national C.D. Loga
Firulovici Mladen Adrian 28 facultatea de fizica
Flavius Sirbu 30 UVT
Florin Alexa 24 SC RCM Company SRL
Florin Aldescu 30 Universitatea Politehnica Timisoara
Florin Panainte 25 Hartl
Florin Popa 29 Poliglobe Translations
Florin Popescu 21 Liga AC
Florin-Ovidiu 29 Nokia
Florin-Ovidiu Oprea 29 Nokia
Florina Abrudan 21 FEAA Timisoara
Foale Alexandru 22 AIESEC Timisoara
Foldi-Olariu Carmen 40 FEEA uvt
Foldi-Olariu Carmen 40 FEEA , uvt
Frantescu Diana 21 Facultatea de Educatie Fizica si Sport
Fundeanu Rares 22 Universitatea de Vest din Timisoara
furdean Sergiu 27 Conti
furdean sergiu 27 conti
Gabriel Prejneanu 28 Linde Gaz
Gabriel Turlacu 32 Elit S.R.L.
gabriela czifra 16 colegiul tehnic "ion mincu" timisoara
Gabriela Danescu 27 -
Gabriela Potanc 31 PFA
Gabriela sburlea 21 Lafmt
Gabriela Trutan 23 ASUR
Galea Amalia-Mădălina 22 Medicina Generala
Ganta Maria Madalina 13 C.S.S bega Timisoara
Ghiocel Daira 20 Facultatea de Educatie Fizica si Sport
Gilca Cosmin Dian 41 companie
Giorgiana Anculia 29 individual
Git Slageana 45 LTR
Git Slageana 45 Facultate
Godin alin 22 EFS
grama catalina ioana 21 umft
graure madalina 21 umft
Gril Alexandra 28 Hella
Groza Ingrid-Evelin 20 AIESEC
Groza Ingrid-Evelin 20 AIESEC
Gurban Eugenia Angela Codruta 33 Univ.Politehnică Timișoara
Heidelbacher Roxana 29 ACI
Herbei dan 42 Water Perfoance
Hotea Alexandru 35 Continental Automotive Romania
Ibis Vanessa 22 Universitatea de Vest
Ileana Croitoru 27 SCJUPBT
Ina Istrati 29 Hella
Ioan Fircea 7 Scoala Gimnaziala nr. 30
Ioana Bure 5 Gradinita DinDin
Ioana Iordan 29 New Haircut
Ion Maria Alexandra 26 Universitatea Tibiscus Timisoara
Ion Tica 51 NIS
Ion-Adrian Ardelean 21 Facultatea de Economie si Administrare a Afacerilor
IONELIA RADU 47 SC CHIULAN SRL
Ionescu Constantin 20 Facultatea de Educatie Fizica si Sportiva
Ionescu Marina Delia 19 Liceul cu Program Sportiv Banatul
IONESCU MIHAELA 48 M.Ap.N.
Ionescu Roland 20 Educatie Fizica si Sport
Ionita Mircea 28 ADP
Ionut Comanici 20 AudioNow Digital
Ionut Ungurianu 28 FBSR
iosub florentin 39 anonim
Iridon Mariana 42 independent
Iridon Cristian 41 Independent
IRIMIA DELIA MARIA 19 UVT,Educatie Fizica si Sport
Irina Zaharia 34 -
Istrat Claudiu-Dan 33 alergotura
Iulia Dumitrescu 21 AIESEC
Iulia Filip 24 Politehnica Timisoara
IULIA GRUMEZA 24 -
Iulia GRUMEZA 24 -
Iulia Tabacu 30 3PillarGlobal
Iulia-Cristina Tit 26 Hella Timisoara
Iuliana Gonciulea 40 Atu Advertising
Jianu Alexandru 28 Huf Romania
Jigovan Adrian 19 UVT
Jivan Ioan 22 Facultatea de Litere
kadam iasmina 12 scoala
Kaltrina Duculescu 26 Asociatia Natura din Romania
Karola Ionita 27 -
Klaudia Pacurariu 28 P&G
Kovacs Henrietta 19 Universitatea de Medicina si Farmacie Victor Babes Timisoara
Lapadatu Iosif-Daniel 33 Continental automotive
Lapadatu Iosif-Daniel 33 Continental automotive
Larisa Ardelean 38 privat
Laura Iovanovici 19 Umft Victor Babes
Laurentiu Jurca 22 Facultatea de Electrotehnica si Electroenergetica
Laurentiu Morcan 22 AIESEC Timisoara
Laurențiu Nuță 22 Universitatea de Vest din Timisoara
Lavinia Andrei 30 HOPI RO Logistics
Lavinia Andrei 30 HOPI RO Logistics
Lavinia Stefan 27 Continental Automotive
Lazea Luiza 19 Facultatea de Stiinte ale Comunicarii Polithenica
Lea Puiu 18 Universitatea de Vest din Timisoara
Lea Puiu 18 Universitatea de Vest din Timisoara
Leila Al Barri 22 U.M.F.T. Victor Babes
Leontin Chitescu 36 Facultatea de Educație Fizica si Sport
Lidia-Maria Ciucur 21 Facultatea de Economie si Administrare a Afacerilor
Lidia-Maria Ciucur 21 Facultatea de Economie si Administrare a Afacerilor
Lidia-Maria Ciucur 21 Facultatea de Economie si Administrare a Afacerilor
Liga Sergio 19 AIESEC Timișoara
Liviu Avram 22 Kimball Electronics Romania SRL
Lorraine Tudorica 27 linde gaz
Lucian Ban 26 ATOS Romania
Lucian Bure 44 TVR Timisoara
Lucian Pirvan 19 Facultatea de Constructii
Lucian Pirvan 19 Facultatea de Constructii
Lucian Scirlete 32 PFA
Luiza Moise 25 -
Lungu Adrian-Paul 29 Alergotura
Lupean Raluca 5 gradinita
Maciuceanu Cosmin 20 Medicina Veterinara
Madalin Budulan 28 NOKIA
Madalina Grama 27 N/A
Madalina Stan 23 Geografie
Mandici Marian 28 UVT
Manuela Bertha Belcea-Ion 23 Facultatea de Psihologie
Mara Gonciulea 9 Scoala generala nr. 19 Timisoara
MARIA CIOCANI 20 FEAA
Maria Grozea 33 Haufe-Lexware
Maria Rascacea 25 Atos
Maria Stan 1998 Colegiul National Banatean Timisoara
Maria Valean 46 Mistic Center Studio
Marian Ploscaru 25 O.V.R
Marincu Claudia 18 AIESEC Timisoara
Mariniuc Irina Alexandra 27 Universitatea de Vest
MARIS ANAMARIA 14 SCOALA GIMNAZIALA NR 19 "AVRAM IANCU"
MARIS CRISTINA 41 Centrul Scolar pentru Educatie Incluziva
Marius Mircea 23 Continental Romania
Marius Viciriuc 22 Facultatea de Stiinte Politice, Filosofie si Stiinte ale Comunicarii
Marius Viciriuc 22 Facultatea de Stiinte Politice, Filosofie si Stiinte ale Comunicarii
Mark-Peter Muntean 18 Liceul Teoretic "Nikolaus Lenau"
Masnita Rodica 21 Educație fizica și sport
Matache Simina 24 Carpat sticks
Matei Raul 28 Intenso
Matei Raul Cătălin 20 UVT
Mihaela Doroi 26 Atos
Mihaela Ladanyi 38 Universitatea de Vest
Mihaela Nita 21 Universitatea Politehnica, Stiinte ale comunicarii
Mihaela Vizicicanici 24 Individual
Mihai Albert 32 Alergotura
Mihai CHERECHES 38 FLEX
Mihai Coman 28 SAGUARO
Mihai Iacob 33 Accenture
mihaila carmina 25 Politehnica Timisoara
Mihaita Cristian Manda 26 AtoS IT Solution
Mihalaş Adrian Dimitrie 19 UVT,Facultatea de Educație Fizică și Sport
Mihalaş Alexandra Ştefania 12 Hauptschule Mitterdorf
Mihalas Daniel 21 UPT
Mihalceanu Mihai 17 Liceul Teoretic " Nikolaus Lenau " Timisoara
Mihet Ionela 30 -
Minzatu Vasile 42 ICER
Mircea 21 Facultatea de educație fizica si sport Timisoara
Mircea Ioan Ardelean 19 UVT FEFS Kinetoterapie
Mischia Denis Catalin 21 Facultatea de Mecanica Timisoara
Mischia Denis Catalin 21 Facultatea de Mecanica Timisoara
Mitrica Dana 26 Universitatea de Vest Timisoara
Mladin Liliana 35 Primarie
Mocanu iuliana 40 Sc Dentalpro med srl
Moldovan Alexandru Vasile 25 Cottontex
moldovan alina nadia 46 alergotura
Monica Ias 25 Beespeed Automatizari
Monica Lupu 23 American Experience
Moraru Dragos 19 Facultatea de Medicina Dentara
Muntean Cristian 19 USAMVBT
Muntean Lucica 54 Școala Industriala nr.10 BT
Muresan Andreea 19 facultatea de arhitectura timisoara
Nadasan Daniela 38 ----------
Nagy Gabriela-Timea 18 Facultatea de Management in Productie si Transporturi
Nagy Ioam Robert 25 Medicina dentara
Natasa Carmen Sanatescu 47 Flextronics
Neamtu Andreea 21 UPT
neamtu sorin 28 UPT TIMISOARA
nedelcu roxana 21 drept uvt
Nedelea Laura 25 Intenso
Negovan Jole 21 Facultatea de Farmacie
Negrea Stefania- Tatiana 20 Universitatea de Vest- Facultatea de Arte si Design
Negrici Bogdan 20 Universitatea Politehnica Timisoara, Facultatea de Electronica si Telecomunicatii
Negru Iulian 26 Flextronics Romania
Neli Bretfelean 29 Psihologie
Nelu Slusarciuc 49 Alergotura
Nicolae Bartulov 26 Autoliv Romania
Nicolae Costica 59 -
NICOLAE GALETARU 33 SC MAHLE INDUSTRIAL FILTRATION
Nicoleta Paraschivu 31 Realmedia Network S.A.
Nicorescu Alin 23 UVT
Nikola Trajkovski 30 OCE
Nistor Ciprian 33 Nsweb
Nistor Toni 17 L.P.S Banatul
Nita Catalin-Marin 22 FEAA
Oana Harna 27 SC Contitech Romania SRL
Oana Silvana Sarau 43 Individual
Oana Terbea 30 FTM
Ocolisan Mihaela 21 Facultatea de constructii
olga munteanu 32 facultatea de drept
oliewer florea 61 continental automotive
Olivia Negru 28 -
Orban Eva 28 FACULTATEA DE cONSTRUCTII
Oros Felix 19 Politehnica Timisoara
Orsolya Sebok 22 Cobalt Sign
Ovidiu Chetea 43 Flex
Pál Osváth 29 Continental
Pál Osváth 29 Continental
Pascal Ema 30 spitalul judetean de urgenta timisoara
pascalau claudia 42 scoala
Patricia Borlean 29 Oce
Patricia Leonte 23 facultate
Patricia Moldovan 22 Medicina si Farmacie Victor Babes Timisoara
Paul Adrian Szalay 29 _
Paul Ghidel 25 Companie
Pauliuc Constantin-Iulian 17 Liceul Teoretic Buzias
Pavel Dana 35 Casnica
pavel dana Aurelia 34 nsweb
Pavlovici Loredana 35 Flextronics
pazlea kato viorel 33 nu
Petra Magyar 21 Uvt
Petrisor Lorena Diana 27 Hella
Pîrvan Adrian 24 UPT
Pocsan Florin 21 Facultatea de Mecanica
Poleuca Elena Viorica 21 UVT-facultatea de Educatie Fizica si Sport
POP-TARAU ANDREI 18 SCOALA
POP-TARAU DARIUS 16 SCOALA
POP-TARAU MARTA 14 SCOALA
POP-TARAU OCTAVIAN 17 SCOALA
Popescu Oana 31 3pillarglobal
Popovici Sonia Elena 27 UMF Victor Babes Timisoara
Popovschi Mihai 23 Hella Romania
Predeanu Mihai 24 aba audit
Predut denisa 32 Siepcofar
Prodan Ion 19 Facultatea de Constructii UPT
Prodan Sebastian 12 Lps Banatul
Prodan Simona 39 Farmacia Dona
Radu Dragomir 24 Universitatea de Medicina si Farmacie "Victor Babes" Timisoara
Radu Ghita 28 Atos IT
Radu Sebastian 20 Freelancer
Raluca Ciornei 24 Continental
Raluca Fodor 29 Zilele Alergatoare
Raluca Kurta 20 Universitatea Politehnica din Timisoara
Raluca Mirela Moldovan 26 Nokia
Raluca Nedelea 34 CRAE"Speranta"
Rares Gonciulea 11 Scoala generala 19 Timisoara
Rascol Radu 23 SMARTERS
Ratiu Anamaria 24 Hella Romania
Raul Mazilu 25 Minds Hub
Raul-Dan Popescu 28 Fildas
Razvan Bataiosu 20 Electronica si Telecomunicatii
Razvan Govor 25 fără
Razvan Noaghi 26 Continental Automotive
Razvan Pitulice 29 Individual
Razvan Teuca 35 Raiffeisen Bank
Rebeca Bolojan 24 Facultate
Reimer Doris 24 Medicina
Robert Alexandru Giukin 20 AIESEC Timisoara
Robert Carp 19 LSFMT
Robert Iagar 25 Intelligent Software Systems
Romina Caraba 21 Universitatea Waterloo
Roxana Abos 24 Companie
Roxana Abos 24 Companie
Roxana Avram 28 Facultatea de Matematica si Informatica din cadrul Universitatii de Vest din Timisoara
Roxana Craciun 23 Companie
Roxana Dodoc 24 Uniunea Jurnalistilor din Banatul Istoric
Roxana Hudescu 24 ATOS
Roxana Maftei 23 Facultatea de educație fizica și sport
Roxana Mic 25 Supersig
Roxana Pop 27 TDC
Sabau Loredana 24 UVT
SAMUEL Boşcai 27 Hidropump
Samuel Negru 19 Facultatea de Management in Productie si Transporturi
sanda Lupean 35 liber profesionist
Sandu Emanuel- Denis 19 Millwall Brown
Sandu Emanuel- Denis 19 Millwall Brown
Santra-Sorina TATAR 1992 Facultatea Mecanica
Sarghie Bianca 22 Facultatea Electronica si Telecomunicatii
Sasa Ung 21 Akud Mladost Temisvar
Sebastian Stancu 23 Movidius
Sekesan Stefania 24 Facultatea de farmacie
Sergiu Badarau 27 Facultatea de management turistic si comercial ,,Dimitrie Cantemir''
Sergiu Carabet 37 Plan.net Technology
Sergiu Tamas 36 -
Silvana Slusarciuic 19 Alergotura
Silvian Gabriel Boțilă 19 FEAA
SILVIU MIHALCEANU 46 CENTRUL MEDICAL DR MIHALCEANU
Silviu Caragea 38 Flex
Silviu Manta 22 FEAA TIMISOARA
Silviu Popescu 19 UPT
Simina Moroz 23 UMFT
Simona Bartha 28 Recensio Nobilis
Simona Hogas 43 Flextronics
simona hutanu 31 banca brd
Simona Slusarciuc 49 Alergotura
SIRBU GABRIELA 45 ECONOMIST
Sorin Butucel 35 INC.
Sorin Iacobescu 27 S.C. Capabil S.R.L
Sorin Noje 32 Hella
Spatar Vlad 19 LIGA STUDENTILOR DIN FACULTATEA DE MECANICA TIMISOARA
Spirea Lavinia 34 ----------
Stefan Daniel Titala 34 -
Stoian Alice Ramona 22 Universitatea de Vest/Facultatea de Matematica si Informatica
STOIANOV TANIA 22 FACULTATEA DE ECONOMIE SI ADMINISTRAREA AFACERILOR
Stoianov Tania 23 FACULTATEA DE ECONOMIE SI ADMINISTRAREA AFACERILOR
SUVETI NICOLETA 31 FEAA
Szilagyi Alex 19 Facultatea de Educatie Fizica si Sport
Tabara Alexandru 13 scoala
Tabara Cosmin 39 avocat
TANASE AGNES 51 Cab Stomat.dr Stan Agnes
Tanase Andrei 26 Valeo
Tania Tarasof 27 Fara
Taran Milan Alin 27 Esti din Timisoara daca...
Tatiana Vascan 19 UPT
Teo Cristea 26 Accenture Services
Teodora Faur 21 ETc
Tetileanu Natalia 31 Iguana Fitness Club
Tiberiu Barburescu 58 American Superconductor SRL
Timea Süle 22 Facultatea de Educatie Fizica și Sport
Timea Süle 22 Facultatea de Educatie Fizica și Sport
Todor Marius 22 FEAA
Tölcser Rebeka 18 Colegiul Tehnic "Ion Mincu" Timisoara
Tölcser Rebeka 18 Colegiul Tehnic "Ion Mincu"
Tomoiaga Claudiu 20 Liga Studentilor din Facultatea de Mecanica Timisoara
Trusca Andreea 23 F.E.F.S
Udrescu Daniel 20 Facultatea de Economie si Administrare a Afacerilor
Valentin Vesa 26 Autoliv
VALENTINA MURESAN 51 ALERGOTURA
Vamvu Stefania Alexandra 22 Universitatea de Vest, Timisoara, Facultatea de Drept
Vaszko Claudia 18 Colegiul National C.D Loga Timisoara
Victor Albulescu 31 -
Vieru Constantin 28 ZF TRW
Vilceanu Andra Maria 5 Gradinita KinderInsel
Vilceanu Daniel 47 -
Vilceanu Isabela 21 FEAA - Facultatea de Economie si Administrare a Afacerilor
Violeta Vladulescu 21 Facultatea de Educatie Fizica si Sport Timisoara
Vitalie Sandu 36 Amator
Viviana Sandra 31 -
Vlad Ilie-Darius 18 Colegiul National Banatean
Vlad Opait-Dugan 25 -
Yasmina Mărgineanțu 24 Intensity Media
Zaro Anita 16 Lps Banatul
Zazulea Tatiana 22 UPT
Zdrentan Lucian 27 nu
Zerna Valentin 19 liceul auto
Zsombor Horvath 24 FEAA UVT
Prenume și Nume Vârsta Organizație/Companie/Instituție/Școală/Facultate

 

 

Înscrie-te și tu!

Hai cu noi la Cros!