Lista Participanților la Crosul Olimpic 2016

In listă sunt doar participanții care s-au înscris online

Inscrieri Crosul Olimpic 2016

Prenume și Nume Vârsta Organizație/Companie/Instituție/Școală/Facultate
Lupean Raluca 5 gradinita
Ioana Bure 5 Gradinita DinDin
Carla Dragila 5 Qaz
Daniel Simon 5 Alegri
Vilceanu Andra Maria 5 Gradinita KinderInsel
Adam Ema 6 Scoala
Ioan Fircea 7 Scoala Gimnaziala nr. 30
baderca victor vlad 7 scoala
David Gulei 7 Colegiul Bănățean
Aisha Dan 7 -
Bertea Alina Riana 9 scoala gen 24 Timisoara
Mara Gonciulea 9 Scoala generala nr. 19 Timisoara
Alexandra Barbulescu 10 Scoala generala nr. 19 Timisoara
Rares Gonciulea 11 Scoala generala 19 Timisoara
Drăcea Robert 11 Colegiul Banatean
Prodan Sebastian 12 Lps Banatul
Mihalaş Alexandra Ştefania 12 Hauptschule Mitterdorf
Ana Ursuleac 12 Generala 21
Claudiu Suhaida 12 -
Adina Ion 12 Generala 21
Bertea Alin Dan 12 scoala gen 24 Timisoara
kadam iasmina 12 scoala
Fircea Stefan 13 Colegiul national C.D. Loga
Dan Porumb 13 Alergotura.ro
Alexandra Tănase 13 Școala gimnazială numărul 19 Avram Iancu
Ganta Maria Madalina 13 C.S.S bega Timisoara
Tabara Alexandru 13 scoala
MARIS ANAMARIA 14 SCOALA GIMNAZIALA NR 19 "AVRAM IANCU"
POP-TARAU MARTA 14 SCOALA
BUZE MIRABELA-DENISA 15 SCOALA
Adriana Surupaceanu 15 Școală Generala 24
gabriela czifra 16 colegiul tehnic "ion mincu" timisoara
Zaro Anita 16 Lps Banatul
Ciornei Constantin 16 Colegiul Tehnic Ion incu
POP-TARAU DARIUS 16 SCOALA
Mihalceanu Mihai 17 Liceul Teoretic " Nikolaus Lenau " Timisoara
POP-TARAU OCTAVIAN 17 SCOALA
Nistor Toni 17 L.P.S Banatul
Pauliuc Constantin-Iulian 17 Liceul Teoretic Buzias
Nagy Gabriela-Timea 18 Facultatea de Management in Productie si Transporturi
Mark-Peter Muntean 18 Liceul Teoretic "Nikolaus Lenau"
Tölcser Rebeka 18 Colegiul Tehnic "Ion Mincu" Timisoara
Andrei Chincea 18 Constructii
Marincu Claudia 18 AIESEC Timisoara
Lea Puiu 18 Universitatea de Vest din Timisoara
POP-TARAU ANDREI 18 SCOALA
Adriana Marta 18 eleva - Liceul Teologic Baptist
Daniel Spiridon 18 CSU Politehnica
Cristi Bandrabur 18 LIGA STUDENTILOR DIN FACULTATEA DE MECANICA TIMISOARA
Lea Puiu 18 Universitatea de Vest din Timisoara
Vaszko Claudia 18 Colegiul National C.D Loga Timisoara
Vlad Ilie-Darius 18 Colegiul National Banatean
Tölcser Rebeka 18 Colegiul Tehnic "Ion Mincu"
Alexandra Popescu 18 Stada Hemofarm
Ionescu Marina Delia 19 Liceul cu Program Sportiv Banatul
Kovacs Henrietta 19 Universitatea de Medicina si Farmacie Victor Babes Timisoara
Prodan Ion 19 Facultatea de Constructii UPT
Coman Nelu 19 Mecanica
Claudiu Ciugudean 19 LSFMT
Bogdan Sandru 19 Automatica si Calculatoare
Alexandru Anghel 19 Facultatea de Educatie Fizica si Sport
Zerna Valentin 19 liceul auto
Spatar Vlad 19 LIGA STUDENTILOR DIN FACULTATEA DE MECANICA TIMISOARA
Tatiana Vascan 19 UPT
Alexandra Bogojel 19 AIESEC Timisoara
Mihalaş Adrian Dimitrie 19 UVT,Facultatea de Educație Fizică și Sport
Silvian Gabriel Boțilă 19 FEAA
Lazea Luiza 19 Facultatea de Stiinte ale Comunicarii Polithenica
Szilagyi Alex 19 Facultatea de Educatie Fizica si Sport
Samuel Negru 19 Facultatea de Management in Productie si Transporturi
Laura Iovanovici 19 Umft Victor Babes
Andrei Zbircea 19 AGROZARCarand
Andrei Peptan 19 Automatizări și calculatoare
Sandu Emanuel- Denis 19 Millwall Brown
Sandu Emanuel- Denis 19 Millwall Brown
Silviu Popescu 19 UPT
Muntean Cristian 19 USAMVBT
Lucian Pirvan 19 Facultatea de Constructii
Robert Carp 19 LSFMT
Andrei Peptan 19 Automatizări și calculatoare
Andrei Nedel 19 FEAA
Muresan Andreea 19 facultatea de arhitectura timisoara
Silvana Slusarciuic 19 Alergotura
Lucian Pirvan 19 Facultatea de Constructii
Moraru Dragos 19 Facultatea de Medicina Dentara
Mircea Ioan Ardelean 19 UVT FEFS Kinetoterapie
Liga Sergio 19 AIESEC Timișoara
Emilia Tatar 19 Facultatea de Educatia Fizica si Sport
Alexia Botorea 19 Fa ultatea de litere, istorie si teologie
Bogdan Ciobanu 19 Mecanica
Andrei Peptan 19 Automatizări și calculatoare
alexandru vidican 19 Facultatea de Economie si de Administrare a Afacerilor
Jigovan Adrian 19 UVT
andrei traian irimie 19 Lsfmt
Oros Felix 19 Politehnica Timisoara
IRIMIA DELIA MARIA 19 UVT,Educatie Fizica si Sport
Ionut Comanici 20 AudioNow Digital
Negrici Bogdan 20 Universitatea Politehnica Timisoara, Facultatea de Electronica si Telecomunicatii
Alexandru Cicos 20 Liga ETc
Radu Sebastian 20 Freelancer
Doina Dombrov 20 Organizația Studenților Basarabeni din Timișoara
Ghiocel Daira 20 Facultatea de Educatie Fizica si Sport
Razvan Bataiosu 20 Electronica si Telecomunicatii
Negrea Stefania- Tatiana 20 Universitatea de Vest- Facultatea de Arte si Design
Bala ci 20 Universitatea de Vest din Timisoara
Diana Andras 20 UMFT
Raluca Kurta 20 Universitatea Politehnica din Timisoara
Groza Ingrid-Evelin 20 AIESEC
Ionescu Roland 20 Educatie Fizica si Sport
Alexandra-Diana Hîrban 20 Facultatea de Chimie, Biologie si Geografie
Dragana Simulov 20 FEAA
Ciocani Maria 20 FEAA
Alexandru Dascaliuc 20 Facultatea de Educatie Fizica si Sport
Tomoiaga Claudiu 20 Liga Studentilor din Facultatea de Mecanica Timisoara
ciornei elena 20 carpat sticks
Groza Ingrid-Evelin 20 AIESEC
Alina Lila 20 UPT
Bogdan Bercean 20 UPT
Andreea Bălăţel 20 student UPT
Robert Alexandru Giukin 20 AIESEC Timisoara
Cristina Elisabeta Banda 20 Facultatea de Economie si Administrea Afacerilor
Maciuceanu Cosmin 20 Medicina Veterinara
Andrei Cojocaru 20 Universitatea de Vest din Timișoara, CBG
MARIA CIOCANI 20 FEAA
Udrescu Daniel 20 Facultatea de Economie si Administrare a Afacerilor
Matei Raul Cătălin 20 UVT
Ionescu Constantin 20 Facultatea de Educatie Fizica si Sportiva
Frantescu Diana 21 Facultatea de Educatie Fizica si Sport
Bianka Necreală 21 AIESEC Timișoara
Vilceanu Isabela 21 FEAA - Facultatea de Economie si Administrare a Afacerilor
Gabriela sburlea 21 Lafmt
nedelcu roxana 21 drept uvt
Sasa Ung 21 Akud Mladost Temisvar
Lidia-Maria Ciucur 21 Facultatea de Economie si Administrare a Afacerilor
grama catalina ioana 21 umft
Lidia-Maria Ciucur 21 Facultatea de Economie si Administrare a Afacerilor
Mischia Denis Catalin 21 Facultatea de Mecanica Timisoara
Violeta Vladulescu 21 Facultatea de Educatie Fizica si Sport Timisoara
Mihaela Nita 21 Universitatea Politehnica, Stiinte ale comunicarii
Masnita Rodica 21 Educație fizica și sport
Mihalas Daniel 21 UPT
Poleuca Elena Viorica 21 UVT-facultatea de Educatie Fizica si Sport
Ocolisan Mihaela 21 Facultatea de constructii
Mischia Denis Catalin 21 Facultatea de Mecanica Timisoara
Teodora Faur 21 ETc
Alexandra Madalina Mirea 21 Facultatea de Litere
Dana Antoneac 21 Facultatea de Educație Fizică și Sport
Mircea 21 Facultatea de educație fizica si sport Timisoara
Florin Popescu 21 Liga AC
Ion-Adrian Ardelean 21 Facultatea de Economie si Administrare a Afacerilor
Curcan Alina-Loredana 21 Facultatea de Educatie Fizica si Sport
Pocsan Florin 21 Facultatea de Mecanica
graure madalina 21 umft
Petra Magyar 21 Uvt
Romina Caraba 21 Universitatea Waterloo
Florina Abrudan 21 FEAA Timisoara
Iulia Dumitrescu 21 AIESEC
Neamtu Andreea 21 UPT
Lidia-Maria Ciucur 21 Facultatea de Economie si Administrare a Afacerilor
Cosmin Mancas 21 FEAA
Negovan Jole 21 Facultatea de Farmacie
Epure Ciprian Andrei 21 Facultatea de Educatie Fizica si Sport
Sarghie Bianca 22 Facultatea Electronica si Telecomunicatii
Silviu Manta 22 FEAA TIMISOARA
Dronca Andreea Bianca 22 FEAA
Adrian Berca 22 Universitatea Politehnica Timisoara
Ibis Vanessa 22 Universitatea de Vest
burlacu ana maria 22 EFS
Todor Marius 22 FEAA
Andreea Tălmăcel 22 Universitatea de Vest Timişoara, Facultatea de Educaţie Fizică şi Sport
Jivan Ioan 22 Facultatea de Litere
Galea Amalia-Mădălina 22 Medicina Generala
Liviu Avram 22 Kimball Electronics Romania SRL
Laurentiu Morcan 22 AIESEC Timisoara
Corobea Cosmin Dumitru 22 Universitatea Politehnica Timisoara
Orsolya Sebok 22 Cobalt Sign
Marius Viciriuc 22 Facultatea de Stiinte Politice, Filosofie si Stiinte ale Comunicarii
Badescu Decius 22 Universitatea de Vest din Timisoara
DANIELA DANUT 22 UMFT VICTOR BABES TIMISOARA
Deaconu Alexandra 22 Feaa
Diana Lelcu 22 UVT
Andreea Tanase 22 Facultatea de Economie si Administrare a Afacerilor, UVT
Bîzu Adnana-Crina 22 Facultatea de Economie si de Administrare a Afacerilor
Alina Mititelu 22 Facultatea Finante Banci
Alexa Andi Razvan 22 UMF "VICTOR BABES" TIMISOARA
Foale Alexandru 22 AIESEC Timisoara
Fundeanu Rares 22 Universitatea de Vest din Timisoara
Patricia Moldovan 22 Medicina si Farmacie Victor Babes Timisoara
Laurențiu Nuță 22 Universitatea de Vest din Timisoara
Diana- Maria Paralescu 22 UVT- Facultatea de Arte si Design
Adela Lazar 22 Facultea de Stiinte ale Comunicarii, UPT
STOIANOV TANIA 22 FACULTATEA DE ECONOMIE SI ADMINISTRAREA AFACERILOR
Zazulea Tatiana 22 UPT
Leila Al Barri 22 U.M.F.T. Victor Babes
Darius Dronca 22 PwC
Timea Süle 22 Facultatea de Educatie Fizica și Sport
Andrei Bandrabur 22 Liga Studenților din Facultatea de Mecanică Timișoara (LSFMT)
Codrin Tocut 22 UMF "Victor Babeș" Timișoara
Laurentiu Jurca 22 Facultatea de Electrotehnica si Electroenergetica
Nita Catalin-Marin 22 FEAA
Ciocoiu Andrei Dorin 22 UMFT
Enescu Costinel Adelin 22 Universitatea Politehnica Timisoara - Facultatea Mecanica
Cristina Dud 22 Universitatea de Medicina si Farmacie "Victor Babes" Timisoara
Timea Süle 22 Facultatea de Educatie Fizica și Sport
Stoian Alice Ramona 22 Universitatea de Vest/Facultatea de Matematica si Informatica
Marius Viciriuc 22 Facultatea de Stiinte Politice, Filosofie si Stiinte ale Comunicarii
Godin alin 22 EFS
Vamvu Stefania Alexandra 22 Universitatea de Vest, Timisoara, Facultatea de Drept
Manuela Bertha Belcea-Ion 23 Facultatea de Psihologie
Gabriela Trutan 23 ASUR
dani hardut 23 upt
Filip Leonard 23 Universitatea Politehnica Timisoara
Blindoiu Cristi 23 Beespeed Automatizari
Roxana Maftei 23 Facultatea de educație fizica și sport
Andreea Dorobant 23 Facultatea de Drept
Alexandru Scafes 23 AIESEC Timisoara
Ciotu Marian Constantin 23 UMFT
Simina Moroz 23 UMFT
Roxana Craciun 23 Companie
Trusca Andreea 23 F.E.F.S
Patricia Leonte 23 facultate
Nicorescu Alin 23 UVT
Madalina Stan 23 Geografie
ANDREI IULIAN DARUIALA 23 FC MILLENIUM GIARMATA
Abagiu Cristian 23 Universitatea Politehnica Timisoara Facutatea de Mecanica
Rascol Radu 23 SMARTERS
Monica Lupu 23 American Experience
Popovschi Mihai 23 Hella Romania
Marius Mircea 23 Continental Romania
Andrei Csiki 23 OSUT
Stoianov Tania 23 FACULTATEA DE ECONOMIE SI ADMINISTRAREA AFACERILOR
Sebastian Stancu 23 Movidius
Andreea Palfi 23 Huf Romania
Claudia Mihacea 23 Universitatea de Medicina și Farmacie, "Victor Babes", Timisoara
Dumea Cristian Andrei 23 MAHLE
Bianca Zarnoianu 23 Wizz Air
Roxana Dodoc 24 Uniunea Jurnalistilor din Banatul Istoric
Cosmin Ardelean 24 Stada Hemofarm
Andrei Slusarciuc 24 WAA TEAM
Anca Sirbu 24 Continental Automotive
Radu Dragomir 24 Universitatea de Medicina si Farmacie "Victor Babes" Timisoara
Pîrvan Adrian 24 UPT
Yasmina Mărgineanțu 24 Intensity Media
Mihaela Vizicicanici 24 Individual
Catalin Padurean 24 Politehnica Timisoara
Sabau Loredana 24 UVT
Roxana Hudescu 24 ATOS
Delia Tatulescu 24 UMF Timisoara
Florin Alexa 24 SC RCM Company SRL
Iulia Filip 24 Politehnica Timisoara
IULIA GRUMEZA 24 -
Roxana Abos 24 Companie
Predeanu Mihai 24 aba audit
Alexandru-Levi Briscan 24 Beespeed Automatizari
Andreea Nicoara 24 Continental Automotive
Reimer Doris 24 Medicina
Claudiu udroiu 24 NOKIA
Zsombor Horvath 24 FEAA UVT
Andrada Birla 24 UPT
Alexandru Martin 24 Facultatea de Educatie Fizica si Sport
Raluca Ciornei 24 Continental
Sekesan Stefania 24 Facultatea de farmacie
Corcoveanu Cristina 24 Universitatea de Medicina si Farmacie ,,Victor Babes ''
Matache Simina 24 Carpat sticks
Ratiu Anamaria 24 Hella Romania
Andrei Vidican 24 UPT- ETC
Roxana Abos 24 Companie
Iulia GRUMEZA 24 -
Alin Zamfiroiu 24 Continental Automotive
Rebeca Bolojan 24 Facultate
Cristian Puiulet 24 Simad
Cristian Cosmic 24 AudioNow Digital
Moldovan Alexandru Vasile 25 Cottontex
Claudiu udroiu 25 Nokia Corporation
Luiza Moise 25 -
Raul Mazilu 25 Minds Hub
Monica Ias 25 Beespeed Automatizari
Alisa Olariu 25 Procter&Gamble
Vlad Opait-Dugan 25 -
Dan Andrei 25 UPT
Razvan Govor 25 fără
Robert Iagar 25 Intelligent Software Systems
Cracia Maria Emanuela 25 Toluna Romania
Florin Panainte 25 Hartl
Darius Botiz 25 Nokia
Adrian Zbercea 25 Companie: Waterford
Ciobanu Maria 25 PROFI ROM FOOD
Nedelea Laura 25 Intenso
Roxana Mic 25 Supersig
Marian Ploscaru 25 O.V.R
Fabian Cardos 25 -
Calin Barburescu 25 Facultatea de Automatica si Calculatoare, Timisoara
Paul Ghidel 25 Companie
Maria Rascacea 25 Atos
Ciobanu Maria 25 PROFI
Andreea Slusarciuc 25 Alergotura
Emilia-Zorica Bozga 25 ZEB
Alexandra Popovici 25 Accenture
Adina Stoedin 25 Universitatea De Vest Timisoara
Ciobanu Maria 25 PROFI ROM FOOD
Nagy Ioam Robert 25 Medicina dentara
mihaila carmina 25 Politehnica Timisoara
Andreea Stancioi 25 Facultate
Briceag Ramona Larisa 25 Facultatea de Sociologie si Psihologie
Chisavu Valentin 25 UMFT
Cristi Tarasof 26 Fără
Razvan Noaghi 26 Continental Automotive
Kaltrina Duculescu 26 Asociatia Natura din Romania
Epureanu Alexandru 26 MEGA TRUCKING TIMISOARA SRL
Constantin Gabriel Dobrean 26 Universitatea "Politehnica" din Timisoara
Codruta Alexandra 26 Nokia
Valentin Vesa 26 Autoliv
Tanase Andrei 26 Valeo
Mihaela Doroi 26 Atos
Iulia-Cristina Tit 26 Hella Timisoara
Raluca Mirela Moldovan 26 Nokia
Negru Iulian 26 Flextronics Romania
Mitrica Dana 26 Universitatea de Vest Timisoara
Mihaita Cristian Manda 26 AtoS IT Solution
Lucian Ban 26 ATOS Romania
Adi Ilinca 26 INC.
Ion Maria Alexandra 26 Universitatea Tibiscus Timisoara
Teo Cristea 26 Accenture Services
Nicolae Bartulov 26 Autoliv Romania
furdean Sergiu 27 Conti
furdean sergiu 27 conti
Taran Milan Alin 27 Esti din Timisoara daca...
Ciortan Mihai Florin 27 asd
Popovici Sonia Elena 27 UMF Victor Babes Timisoara
Adriana Pat 27 Bipmobile
Lavinia Stefan 27 Continental Automotive
Aurelia Negrut 27 Sp. " Louis Turcanu"
Sergiu Badarau 27 Facultatea de management turistic si comercial ,,Dimitrie Cantemir''
Adrian Breaz 27 Nokia
Ileana Croitoru 27 SCJUPBT
Oana Harna 27 SC Contitech Romania SRL
Karola Ionita 27 -
Roxana Pop 27 TDC
carnareasa florin cristian 27 carpat sticks
Sorin Iacobescu 27 S.C. Capabil S.R.L
SAMUEL Boşcai 27 Hidropump
Gabriela Danescu 27 -
Boldizsar Ioan 27 Companie
Adriana Oprisa 27 -
Alexei Dombrov 27 Blue Diamond
Tania Tarasof 27 Fara
Adriana Pat 27 Bipmobile
Mariniuc Irina Alexandra 27 Universitatea de Vest
Zdrentan Lucian 27 nu
Petrisor Lorena Diana 27 Hella
Madalina Grama 27 N/A
Lorraine Tudorica 27 linde gaz
Antal Vaina 27 Flextronics
Matei Raul 28 Intenso
Cobeanu Constantin Marius 28 Dreptul
Jianu Alexandru 28 Huf Romania
Daniel Onofreiasa 28 Saguaro
Alexandra Gidoiu 28 Spitalul clinic Judetean Timisoara
Raul-Dan Popescu 28 Fildas
Diana Lechintean 28 Continental Automotive
Roxana Avram 28 Facultatea de Matematica si Informatica din cadrul Universitatii de Vest din Timisoara
Gabriel Prejneanu 28 Linde Gaz
Gril Alexandra 28 Hella
Cristian Dehelean 28 ZTE Services Timisoara
Christopher Heidelbacher 28 Saguaro
Ionita Mircea 28 ADP
Madalin Budulan 28 NOKIA
Andrei Danescu 28 Alergotura
Dana Maris 28 stiinte economice
Doru Costica 28 Academia Olimpica Romana - Filiala Timis
Firulovici Mladen Adrian 28 facultatea de fizica
Vieru Constantin 28 ZF TRW
Mihai Coman 28 SAGUARO
Simona Bartha 28 Recensio Nobilis
Radu Ghita 28 Atos IT
Cristi Tcaciuc 28 USV
neamtu sorin 28 UPT TIMISOARA
Mandici Marian 28 UVT
Ionut Ungurianu 28 FBSR
Olivia Negru 28 -
Klaudia Pacurariu 28 P&G
Orban Eva 28 FACULTATEA DE cONSTRUCTII
Neli Bretfelean 29 Psihologie
carmen ghenghea 29 Accenture
Pál Osváth 29 Continental
Bulfan Lavinia 29 Kiwi Finance
Patricia Borlean 29 Oce
Craciun Eleonora 29 Angajata - economista
Deian Petrov 29 Oce software
Florin-Ovidiu 29 Nokia
Pál Osváth 29 Continental
Agud Dafina 29 Uav Arad
Florin Popa 29 Poliglobe Translations
Alex Stefan 29 Wipro
Paul Adrian Szalay 29 _
Razvan Pitulice 29 Individual
Heidelbacher Roxana 29 ACI
Raluca Fodor 29 Zilele Alergatoare
Alina Opris 29 -
Agud Dafina 29 UAV Arad
Florin-Ovidiu Oprea 29 Nokia
Claudia Margineanu 29 Bankor CM
Giorgiana Anculia 29 individual
Lungu Adrian-Paul 29 Alergotura
Ina Istrati 29 Hella
Ioana Iordan 29 New Haircut
Corina DEAC 29 BeeSpeed
Lavinia Andrei 30 HOPI RO Logistics
Elena Negrea 30 Na
Oana Terbea 30 FTM
ADELINA ROTARIU 30 COTTONTEX
Adriana Simandan 30 GMR Consulteam
Alex Preda 30 Sef
Pascal Ema 30 spitalul judetean de urgenta timisoara
Mihet Ionela 30 -
Lavinia Andrei 30 HOPI RO Logistics
Catalin Andrei 30 Audio Now Digital
Flavius Sirbu 30 UVT
Florin Aldescu 30 Universitatea Politehnica Timisoara
Ana Maria Matache 30 Sc.Carpatsticks srl
Iulia Tabacu 30 3PillarGlobal
Elena-Anca Moldovan 30 Angajata Eta2u Srl
Nikola Trajkovski 30 OCE
simona hutanu 31 banca brd
Asproniu Raluca 31 Spitalul de Copii Louis Turcanu
Andrei Trusculescu 31 Facultate
Adrian Nicusor Pieptan 31 Flex Romania
Babtan Tiberiu 31 Facultate de educatie fizica si sport
Viviana Sandra 31 -
Victor Albulescu 31 -
Tetileanu Natalia 31 Iguana Fitness Club
Nicoleta Paraschivu 31 Realmedia Network S.A.
SUVETI NICOLETA 31 FEAA
Babtan Tiberiu 31 Facultate
Corneliu Liviu Tigan 31 angajat
Popescu Oana 31 3pillarglobal
Gabriela Potanc 31 PFA
Alina Pop 32 Universitatea de Medicina si Farmacie
Daraban Luminita 32 ---
Predut denisa 32 Siepcofar
Mihai Albert 32 Alergotura
olga munteanu 32 facultatea de drept
Gabriel Turlacu 32 Elit S.R.L.
Amalia BArbos 32 TDC
Lucian Scirlete 32 PFA
Sorin Noje 32 Hella
Catalin Basoldea 32 Telekom Mobile Romania
Carmen Ispășoiu 33 -
Mihai Iacob 33 Accenture
Codruta Damian 33 Autoxpert
Lapadatu Iosif-Daniel 33 Continental automotive
Cosmin Trif 33 Inginer
Lapadatu Iosif-Daniel 33 Continental automotive
Gurban Eugenia Angela Codruta 33 Univ.Politehnică Timișoara
Nistor Ciprian 33 Nsweb
Chitescu Ornela 33 Ing Bank
Adina Stanciu Andriescu 33 Conti
pazlea kato viorel 33 nu
Istrat Claudiu-Dan 33 alergotura
Erdei Larisa Alina 33 ANANSI SRL
Maria Grozea 33 Haufe-Lexware
NICOLAE GALETARU 33 SC MAHLE INDUSTRIAL FILTRATION
Bianca Filimon 34 Accenture
Diana Conac 34 Persoana fizica
Irina Zaharia 34 -
Cristian Simicin 34 Oce
Spirea Lavinia 34 ----------
Stefan Daniel Titala 34 -
Anca Morman 34 Liceul Teoretic Recas
pavel dana Aurelia 34 nsweb
Constantin Deste 34 -
Bogdan Robe 34 -
Raluca Nedelea 34 CRAE"Speranta"
Calin Cristescu 34 iSoftBet
Claudiu Oita 34 ITPS SRL
Pavel Dana 35 Casnica
Hotea Alexandru 35 Continental Automotive Romania
Sorin Butucel 35 INC.
Razvan Teuca 35 Raiffeisen Bank
Faur Ioana 35 individual
darius ognian 35 FSS
Mladin Liliana 35 Primarie
sanda Lupean 35 liber profesionist
Pavlovici Loredana 35 Flextronics
Andrei Ivanoiu 36 Persoana fizica
Andrei Ivanoiu 36 Persoana fizica
Leontin Chitescu 36 Facultatea de Educație Fizica si Sport
Sergiu Tamas 36 -
Vitalie Sandu 36 Amator
Adam Manuela 36 Facultate
Corina Muntean 36 Continental Automotive
Camelia Gulei 37 Img
Cosmin Palade 37 Smithfield Ferme
Daniel Bisorca 37 ISPE
Sergiu Carabet 37 Plan.net Technology
BOGDAN GUTA 37 M.A.I.
Attila Simon 37 UPT
Bogdan Bochis 37 PFA
Elena Catana 37 Visma
Diana Tatucu 38 Facultate
Silviu Caragea 38 Flex
Ciprian Zaharia 38 -
Daniel Trucks 38 Ing
Daniel Ursache 38 Kimball Electronics Romania
Cornelia Anitescu 38 Alergotura
Mihaela Ladanyi 38 Universitatea de Vest
Larisa Ardelean 38 privat
Mihai CHERECHES 38 FLEX
Ciprian Zaharia 38 -
Nadasan Daniela 38 ----------
Filip Mihaela 38 Flextronics
Cocean Mirela 39 Alergotura
Diana Fircea 39 S.C. Guardus.SRL
Tabara Cosmin 39 avocat
Eniko Mozes 39 ALERGOTURA
Prodan Simona 39 Farmacia Dona
iosub florentin 39 anonim
Bratu Melania Lavinia 40 Persoana fizica
Foldi-Olariu Carmen 40 FEEA uvt
Foldi-Olariu Carmen 40 FEEA , uvt
Didea Nicoleta 40 Independenta
Mocanu iuliana 40 Sc Dentalpro med srl
Iuliana Gonciulea 40 Atu Advertising
Antonievicii Alina 41 LPS BANATUL
Iridon Cristian 41 Independent
Gilca Cosmin Dian 41 companie
Ciprian Stefanescu 41 Alergotura
MARIS CRISTINA 41 Centrul Scolar pentru Educatie Incluziva
pascalau claudia 42 scoala
Minzatu Vasile 42 ICER
Herbei dan 42 Water Perfoance
Iridon Mariana 42 independent
Baderca Claudiu 43 facultate sport
Ovidiu Chetea 43 Flex
Simona Hogas 43 Flextronics
Oana Silvana Sarau 43 Individual
cosmin iliuc 44 alergotura
Dracea Gheorghe 44 Elba SA
Dracea Gheorghe 44 Elba SA
Lucian Bure 44 TVR Timisoara
Balasoiu Mircea 44 FLEX
Git Slageana 45 Facultate
SIRBU GABRIELA 45 ECONOMIST
Git Slageana 45 LTR
Dan On 46 Bumerang
SILVIU MIHALCEANU 46 CENTRUL MEDICAL DR MIHALCEANU
Maria Valean 46 Mistic Center Studio
moldovan alina nadia 46 alergotura
Dan Dinca 47 -
IONELIA RADU 47 SC CHIULAN SRL
Vilceanu Daniel 47 -
Bertea Alin 47 S C gruppo damidio sa
Natasa Carmen Sanatescu 47 Flextronics
Carmen Ruja 47 Companie
IONESCU MIHAELA 48 M.Ap.N.
Angela Porumb 48 Flextronics
Corina Marcela Varjan 48 TVR Timisoara
Nelu Slusarciuc 49 Alergotura
Simona Slusarciuc 49 Alergotura
Ene Stefan 49 Facultate
Briceag Ion 50 Regie transport in comun
Corina Oprea 50 Alergotura
Ion Tica 51 NIS
VALENTINA MURESAN 51 ALERGOTURA
TANASE AGNES 51 Cab Stomat.dr Stan Agnes
Muntean Lucica 54 Școala Industriala nr.10 BT
Cluci Gheorghe 57 -
Cluci Gheorghe 57 -
Cluci Gheorghe 57 radio tv
Cluci Gheorghe 57 -
Cluci Gheorghe 57 Radio tv
Cluci Gheorghe 57 -
Cluci Gheorghe 57 Radio tv
Tiberiu Barburescu 58 American Superconductor SRL
Nicolae Costica 59 -
Elisabeta Miron 59 Soc.Coop. Arta Diversione
oliewer florea 61 continental automotive
Ecaterina Farkas 63 pensionară
Santra-Sorina TATAR 1992 Facultatea Mecanica
Maria Stan 1998 Colegiul National Banatean Timisoara
Prenume și Nume Vârsta Organizație/Companie/Instituție/Școală/Facultate

 

 

Înscrie-te și tu!

Hai cu noi la Cros!