Lista Participanților la Crosul Olimpic 2016

In listă sunt doar participanții care s-au înscris online

Inscrieri Crosul Olimpic 2016

Prenume și Nume Vârsta Organizație/Companie/Instituție/Școală/Facultate
Paul Adrian Szalay 29 _
Irina Zaharia 34 -
Luiza Moise 25 -
Dan Dinca 47 -
Stefan Daniel Titala 34 -
Vilceanu Daniel 47 -
Ciprian Zaharia 38 -
Cluci Gheorghe 57 -
Nicolae Costica 59 -
Vlad Opait-Dugan 25 -
Karola Ionita 27 -
Viviana Sandra 31 -
Victor Albulescu 31 -
IULIA GRUMEZA 24 -
Claudiu Suhaida 12 -
Mihet Ionela 30 -
Gabriela Danescu 27 -
Adriana Oprisa 27 -
Alina Opris 29 -
Fabian Cardos 25 -
Sergiu Tamas 36 -
Cluci Gheorghe 57 -
Aisha Dan 7 -
Iulia GRUMEZA 24 -
Constantin Deste 34 -
Cluci Gheorghe 57 -
Bogdan Robe 34 -
Olivia Negru 28 -
Ciprian Zaharia 38 -
Cluci Gheorghe 57 -
Carmen Ispășoiu 33 -
Daraban Luminita 32 ---
Spirea Lavinia 34 ----------
Nadasan Daniela 38 ----------
Popescu Oana 31 3pillarglobal
Iulia Tabacu 30 3PillarGlobal
Predeanu Mihai 24 aba audit
Doru Costica 28 Academia Olimpica Romana - Filiala Timis
Alexandra Popovici 25 Accenture
Mihai Iacob 33 Accenture
carmen ghenghea 29 Accenture
Bianca Filimon 34 Accenture
Teo Cristea 26 Accenture Services
Heidelbacher Roxana 29 ACI
Ionita Mircea 28 ADP
Andrei Zbircea 19 AGROZARCarand
Groza Ingrid-Evelin 20 AIESEC
Groza Ingrid-Evelin 20 AIESEC
Iulia Dumitrescu 21 AIESEC
Alexandra Bogojel 19 AIESEC Timisoara
Laurentiu Morcan 22 AIESEC Timisoara
Marincu Claudia 18 AIESEC Timisoara
Alexandru Scafes 23 AIESEC Timisoara
Foale Alexandru 22 AIESEC Timisoara
Liga Sergio 19 AIESEC Timișoara
Robert Alexandru Giukin 20 AIESEC Timisoara
Bianka Necreală 21 AIESEC Timișoara
Sasa Ung 21 Akud Mladost Temisvar
Daniel Simon 5 Alegri
cosmin iliuc 44 alergotura
Cocean Mirela 39 Alergotura
Nelu Slusarciuc 49 Alergotura
Mihai Albert 32 Alergotura
Simona Slusarciuc 49 Alergotura
Andrei Danescu 28 Alergotura
Corina Oprea 50 Alergotura
Ciprian Stefanescu 41 Alergotura
Silvana Slusarciuic 19 Alergotura
Cornelia Anitescu 38 Alergotura
Eniko Mozes 39 ALERGOTURA
VALENTINA MURESAN 51 ALERGOTURA
Andreea Slusarciuc 25 Alergotura
Istrat Claudiu-Dan 33 alergotura
Lungu Adrian-Paul 29 Alergotura
moldovan alina nadia 46 alergotura
Dan Porumb 13 Alergotura.ro
Vitalie Sandu 36 Amator
Monica Lupu 23 American Experience
Tiberiu Barburescu 58 American Superconductor SRL
Erdei Larisa Alina 33 ANANSI SRL
Corneliu Liviu Tigan 31 angajat
Craciun Eleonora 29 Angajata - economista
Elena-Anca Moldovan 30 Angajata Eta2u Srl
iosub florentin 39 anonim
Ciortan Mihai Florin 27 asd
Kaltrina Duculescu 26 Asociatia Natura din Romania
Gabriela Trutan 23 ASUR
Roxana Hudescu 24 ATOS
Mihaela Doroi 26 Atos
Maria Rascacea 25 Atos
Radu Ghita 28 Atos IT
Mihaita Cristian Manda 26 AtoS IT Solution
Lucian Ban 26 ATOS Romania
Iuliana Gonciulea 40 Atu Advertising
Catalin Andrei 30 Audio Now Digital
Ionut Comanici 20 AudioNow Digital
Cristian Cosmic 24 AudioNow Digital
Valentin Vesa 26 Autoliv
Nicolae Bartulov 26 Autoliv Romania
Bogdan Sandru 19 Automatica si Calculatoare
Andrei Peptan 19 Automatizări și calculatoare
Andrei Peptan 19 Automatizări și calculatoare
Andrei Peptan 19 Automatizări și calculatoare
Codruta Damian 33 Autoxpert
Tabara Cosmin 39 avocat
simona hutanu 31 banca brd
Claudia Margineanu 29 Bankor CM
Corina DEAC 29 BeeSpeed
Blindoiu Cristi 23 Beespeed Automatizari
Monica Ias 25 Beespeed Automatizari
Alexandru-Levi Briscan 24 Beespeed Automatizari
Adriana Pat 27 Bipmobile
Adriana Pat 27 Bipmobile
Alexei Dombrov 27 Blue Diamond
Dan On 46 Bumerang
Ganta Maria Madalina 13 C.S.S bega Timisoara
TANASE AGNES 51 Cab Stomat.dr Stan Agnes
carnareasa florin cristian 27 carpat sticks
ciornei elena 20 carpat sticks
Matache Simina 24 Carpat sticks
Pavel Dana 35 Casnica
SILVIU MIHALCEANU 46 CENTRUL MEDICAL DR MIHALCEANU
MARIS CRISTINA 41 Centrul Scolar pentru Educatie Incluziva
Orsolya Sebok 22 Cobalt Sign
David Gulei 7 Colegiul Bănățean
Drăcea Robert 11 Colegiul Banatean
Vlad Ilie-Darius 18 Colegiul National Banatean
Maria Stan 1998 Colegiul National Banatean Timisoara
Vaszko Claudia 18 Colegiul National C.D Loga Timisoara
Fircea Stefan 13 Colegiul national C.D. Loga
Tölcser Rebeka 18 Colegiul Tehnic "Ion Mincu"
gabriela czifra 16 colegiul tehnic "ion mincu" timisoara
Tölcser Rebeka 18 Colegiul Tehnic "Ion Mincu" Timisoara
Ciornei Constantin 16 Colegiul Tehnic Ion incu
Roxana Craciun 23 Companie
Roxana Abos 24 Companie
Gilca Cosmin Dian 41 companie
Paul Ghidel 25 Companie
Boldizsar Ioan 27 Companie
Roxana Abos 24 Companie
Carmen Ruja 47 Companie
Adrian Zbercea 25 Companie: Waterford
Andrei Chincea 18 Constructii
Adina Stanciu Andriescu 33 Conti
furdean sergiu 27 conti
furdean Sergiu 27 Conti
Pál Osváth 29 Continental
Pál Osváth 29 Continental
Raluca Ciornei 24 Continental
oliewer florea 61 continental automotive
Anca Sirbu 24 Continental Automotive
Razvan Noaghi 26 Continental Automotive
Lapadatu Iosif-Daniel 33 Continental automotive
Diana Lechintean 28 Continental Automotive
Lavinia Stefan 27 Continental Automotive
Lapadatu Iosif-Daniel 33 Continental automotive
Andreea Nicoara 24 Continental Automotive
Corina Muntean 36 Continental Automotive
Alin Zamfiroiu 24 Continental Automotive
Hotea Alexandru 35 Continental Automotive Romania
Marius Mircea 23 Continental Romania
ADELINA ROTARIU 30 COTTONTEX
Moldovan Alexandru Vasile 25 Cottontex
Raluca Nedelea 34 CRAE"Speranta"
Daniel Spiridon 18 CSU Politehnica
nedelcu roxana 21 drept uvt
Cobeanu Constantin Marius 28 Dreptul
SIRBU GABRIELA 45 ECONOMIST
Masnita Rodica 21 Educație fizica și sport
Ionescu Roland 20 Educatie Fizica si Sport
burlacu ana maria 22 EFS
Godin alin 22 EFS
Dracea Gheorghe 44 Elba SA
Dracea Gheorghe 44 Elba SA
Razvan Bataiosu 20 Electronica si Telecomunicatii
Adriana Marta 18 eleva - Liceul Teologic Baptist
Gabriel Turlacu 32 Elit S.R.L.
Taran Milan Alin 27 Esti din Timisoara daca...
Teodora Faur 21 ETc
Trusca Andreea 23 F.E.F.S
Alexia Botorea 19 Fa ultatea de litere, istorie si teologie
Andrei Trusculescu 31 Facultate
Patricia Leonte 23 facultate
Babtan Tiberiu 31 Facultate
Adam Manuela 36 Facultate
Git Slageana 45 Facultate
Ene Stefan 49 Facultate
Rebeca Bolojan 24 Facultate
Andreea Stancioi 25 Facultate
Diana Tatucu 38 Facultate
Babtan Tiberiu 31 Facultate de educatie fizica si sport
Baderca Claudiu 43 facultate sport
Muresan Andreea 19 facultatea de arhitectura timisoara
Calin Barburescu 25 Facultatea de Automatica si Calculatoare, Timisoara
Alexandra-Diana Hîrban 20 Facultatea de Chimie, Biologie si Geografie
Ocolisan Mihaela 21 Facultatea de constructii
Lucian Pirvan 19 Facultatea de Constructii
Lucian Pirvan 19 Facultatea de Constructii
Orban Eva 28 FACULTATEA DE cONSTRUCTII
Prodan Ion 19 Facultatea de Constructii UPT
Andreea Dorobant 23 Facultatea de Drept
olga munteanu 32 facultatea de drept
Lidia-Maria Ciucur 21 Facultatea de Economie si Administrare a Afacerilor
Lidia-Maria Ciucur 21 Facultatea de Economie si Administrare a Afacerilor
Ion-Adrian Ardelean 21 Facultatea de Economie si Administrare a Afacerilor
Lidia-Maria Ciucur 21 Facultatea de Economie si Administrare a Afacerilor
Udrescu Daniel 20 Facultatea de Economie si Administrare a Afacerilor
Andreea Tanase 22 Facultatea de Economie si Administrare a Afacerilor, UVT
STOIANOV TANIA 22 FACULTATEA DE ECONOMIE SI ADMINISTRAREA AFACERILOR
Stoianov Tania 23 FACULTATEA DE ECONOMIE SI ADMINISTRAREA AFACERILOR
Cristina Elisabeta Banda 20 Facultatea de Economie si Administrea Afacerilor
Bîzu Adnana-Crina 22 Facultatea de Economie si de Administrare a Afacerilor
alexandru vidican 19 Facultatea de Economie si de Administrare a Afacerilor
Emilia Tatar 19 Facultatea de Educatia Fizica si Sport
Alexandru Anghel 19 Facultatea de Educatie Fizica si Sport
Ghiocel Daira 20 Facultatea de Educatie Fizica si Sport
Szilagyi Alex 19 Facultatea de Educatie Fizica si Sport
Roxana Maftei 23 Facultatea de educație fizica și sport
Dana Antoneac 21 Facultatea de Educație Fizică și Sport
Leontin Chitescu 36 Facultatea de Educație Fizica si Sport
Alexandru Dascaliuc 20 Facultatea de Educatie Fizica si Sport
Curcan Alina-Loredana 21 Facultatea de Educatie Fizica si Sport
Alexandru Martin 24 Facultatea de Educatie Fizica si Sport
Timea Süle 22 Facultatea de Educatie Fizica și Sport
Epure Ciprian Andrei 21 Facultatea de Educatie Fizica si Sport
Timea Süle 22 Facultatea de Educatie Fizica și Sport
Frantescu Diana 21 Facultatea de Educatie Fizica si Sport
Violeta Vladulescu 21 Facultatea de Educatie Fizica si Sport Timisoara
Mircea 21 Facultatea de educație fizica si sport Timisoara
Ionescu Constantin 20 Facultatea de Educatie Fizica si Sportiva
Laurentiu Jurca 22 Facultatea de Electrotehnica si Electroenergetica
Sekesan Stefania 24 Facultatea de farmacie
Negovan Jole 21 Facultatea de Farmacie
Firulovici Mladen Adrian 28 facultatea de fizica
Jivan Ioan 22 Facultatea de Litere
Alexandra Madalina Mirea 21 Facultatea de Litere
Samuel Negru 19 Facultatea de Management in Productie si Transporturi
Nagy Gabriela-Timea 18 Facultatea de Management in Productie si Transporturi
Sergiu Badarau 27 Facultatea de management turistic si comercial ,,Dimitrie Cantemir''
Roxana Avram 28 Facultatea de Matematica si Informatica din cadrul Universitatii de Vest din Timisoara
Pocsan Florin 21 Facultatea de Mecanica
Mischia Denis Catalin 21 Facultatea de Mecanica Timisoara
Mischia Denis Catalin 21 Facultatea de Mecanica Timisoara
Moraru Dragos 19 Facultatea de Medicina Dentara
Manuela Bertha Belcea-Ion 23 Facultatea de Psihologie
Briceag Ramona Larisa 25 Facultatea de Sociologie si Psihologie
Lazea Luiza 19 Facultatea de Stiinte ale Comunicarii Polithenica
Marius Viciriuc 22 Facultatea de Stiinte Politice, Filosofie si Stiinte ale Comunicarii
Marius Viciriuc 22 Facultatea de Stiinte Politice, Filosofie si Stiinte ale Comunicarii
Sarghie Bianca 22 Facultatea Electronica si Telecomunicatii
Alina Mititelu 22 Facultatea Finante Banci
Santra-Sorina TATAR 1992 Facultatea Mecanica
Adela Lazar 22 Facultea de Stiinte ale Comunicarii, UPT
Razvan Govor 25 fără
Tania Tarasof 27 Fara
Cristi Tarasof 26 Fără
Prodan Simona 39 Farmacia Dona
Ionut Ungurianu 28 FBSR
ANDREI IULIAN DARUIALA 23 FC MILLENIUM GIARMATA
Dronca Andreea Bianca 22 FEAA
Todor Marius 22 FEAA
Silvian Gabriel Boțilă 19 FEAA
Deaconu Alexandra 22 Feaa
Ciocani Maria 20 FEAA
Dragana Simulov 20 FEAA
SUVETI NICOLETA 31 FEAA
Andrei Nedel 19 FEAA
Nita Catalin-Marin 22 FEAA
Cosmin Mancas 21 FEAA
MARIA CIOCANI 20 FEAA
Vilceanu Isabela 21 FEAA - Facultatea de Economie si Administrare a Afacerilor
Silviu Manta 22 FEAA TIMISOARA
Florina Abrudan 21 FEAA Timisoara
Zsombor Horvath 24 FEAA UVT
Foldi-Olariu Carmen 40 FEEA , uvt
Foldi-Olariu Carmen 40 FEEA uvt
Raul-Dan Popescu 28 Fildas
Silviu Caragea 38 Flex
Ovidiu Chetea 43 Flex
Balasoiu Mircea 44 FLEX
Mihai CHERECHES 38 FLEX
Adrian Nicusor Pieptan 31 Flex Romania
Angela Porumb 48 Flextronics
Simona Hogas 43 Flextronics
Pavlovici Loredana 35 Flextronics
Natasa Carmen Sanatescu 47 Flextronics
Antal Vaina 27 Flextronics
Filip Mihaela 38 Flextronics
Negru Iulian 26 Flextronics Romania
Radu Sebastian 20 Freelancer
darius ognian 35 FSS
Oana Terbea 30 FTM
Ana Ursuleac 12 Generala 21
Adina Ion 12 Generala 21
Madalina Stan 23 Geografie
Adriana Simandan 30 GMR Consulteam
Lupean Raluca 5 gradinita
Ioana Bure 5 Gradinita DinDin
Vilceanu Andra Maria 5 Gradinita KinderInsel
Florin Panainte 25 Hartl
Maria Grozea 33 Haufe-Lexware
Mihalaş Alexandra Ştefania 12 Hauptschule Mitterdorf
Gril Alexandra 28 Hella
Sorin Noje 32 Hella
Ina Istrati 29 Hella
Petrisor Lorena Diana 27 Hella
Popovschi Mihai 23 Hella Romania
Ratiu Anamaria 24 Hella Romania
Iulia-Cristina Tit 26 Hella Timisoara
SAMUEL Boşcai 27 Hidropump
Lavinia Andrei 30 HOPI RO Logistics
Lavinia Andrei 30 HOPI RO Logistics
Jianu Alexandru 28 Huf Romania
Andreea Palfi 23 Huf Romania
Minzatu Vasile 42 ICER
Tetileanu Natalia 31 Iguana Fitness Club
Camelia Gulei 37 Img
Sorin Butucel 35 INC.
Adi Ilinca 26 INC.
Iridon Cristian 41 Independent
Iridon Mariana 42 independent
Didea Nicoleta 40 Independenta
Mihaela Vizicicanici 24 Individual
Oana Silvana Sarau 43 Individual
Razvan Pitulice 29 Individual
Faur Ioana 35 individual
Giorgiana Anculia 29 individual
Daniel Trucks 38 Ing
Chitescu Ornela 33 Ing Bank
Cosmin Trif 33 Inginer
Robert Iagar 25 Intelligent Software Systems
Yasmina Mărgineanțu 24 Intensity Media
Nedelea Laura 25 Intenso
Matei Raul 28 Intenso
Calin Cristescu 34 iSoftBet
Daniel Bisorca 37 ISPE
Claudiu Oita 34 ITPS SRL
Daniel Ursache 38 Kimball Electronics Romania
Liviu Avram 22 Kimball Electronics Romania SRL
Bulfan Lavinia 29 Kiwi Finance
Nistor Toni 17 L.P.S Banatul
Gabriela sburlea 21 Lafmt
sanda Lupean 35 liber profesionist
Zerna Valentin 19 liceul auto
Ionescu Marina Delia 19 Liceul cu Program Sportiv Banatul
Mihalceanu Mihai 17 Liceul Teoretic " Nikolaus Lenau " Timisoara
Mark-Peter Muntean 18 Liceul Teoretic "Nikolaus Lenau"
Pauliuc Constantin-Iulian 17 Liceul Teoretic Buzias
Anca Morman 34 Liceul Teoretic Recas
Florin Popescu 21 Liga AC
Alexandru Cicos 20 Liga ETc
Spatar Vlad 19 LIGA STUDENTILOR DIN FACULTATEA DE MECANICA TIMISOARA
Cristi Bandrabur 18 LIGA STUDENTILOR DIN FACULTATEA DE MECANICA TIMISOARA
Tomoiaga Claudiu 20 Liga Studentilor din Facultatea de Mecanica Timisoara
Andrei Bandrabur 22 Liga Studenților din Facultatea de Mecanică Timișoara (LSFMT)
Gabriel Prejneanu 28 Linde Gaz
Lorraine Tudorica 27 linde gaz
Prodan Sebastian 12 Lps Banatul
Antonievicii Alina 41 LPS BANATUL
Zaro Anita 16 Lps Banatul
Claudiu Ciugudean 19 LSFMT
Robert Carp 19 LSFMT
andrei traian irimie 19 Lsfmt
Git Slageana 45 LTR
BOGDAN GUTA 37 M.A.I.
IONESCU MIHAELA 48 M.Ap.N.
Dumea Cristian Andrei 23 MAHLE
Coman Nelu 19 Mecanica
Bogdan Ciobanu 19 Mecanica
Reimer Doris 24 Medicina
Nagy Ioam Robert 25 Medicina dentara
Galea Amalia-Mădălina 22 Medicina Generala
Patricia Moldovan 22 Medicina si Farmacie Victor Babes Timisoara
Maciuceanu Cosmin 20 Medicina Veterinara
Epureanu Alexandru 26 MEGA TRUCKING TIMISOARA SRL
Sandu Emanuel- Denis 19 Millwall Brown
Sandu Emanuel- Denis 19 Millwall Brown
Raul Mazilu 25 Minds Hub
Maria Valean 46 Mistic Center Studio
Sebastian Stancu 23 Movidius
Madalina Grama 27 N/A
Elena Negrea 30 Na
Ioana Iordan 29 New Haircut
Ion Tica 51 NIS
Adrian Breaz 27 Nokia
Florin-Ovidiu 29 Nokia
Codruta Alexandra 26 Nokia
Madalin Budulan 28 NOKIA
Darius Botiz 25 Nokia
Claudiu udroiu 24 NOKIA
Raluca Mirela Moldovan 26 Nokia
Florin-Ovidiu Oprea 29 Nokia
Claudiu udroiu 25 Nokia Corporation
Nistor Ciprian 33 Nsweb
pavel dana Aurelia 34 nsweb
pazlea kato viorel 33 nu
Zdrentan Lucian 27 nu
Marian Ploscaru 25 O.V.R
Patricia Borlean 29 Oce
Cristian Simicin 34 Oce
Nikola Trajkovski 30 OCE
Deian Petrov 29 Oce software
Doina Dombrov 20 Organizația Studenților Basarabeni din Timișoara
Andrei Csiki 23 OSUT
Klaudia Pacurariu 28 P&G
Ecaterina Farkas 63 pensionară
Bratu Melania Lavinia 40 Persoana fizica
Diana Conac 34 Persoana fizica
Andrei Ivanoiu 36 Persoana fizica
Andrei Ivanoiu 36 Persoana fizica
Lucian Scirlete 32 PFA
Bogdan Bochis 37 PFA
Gabriela Potanc 31 PFA
Sergiu Carabet 37 Plan.net Technology
Florin Popa 29 Poliglobe Translations
Catalin Padurean 24 Politehnica Timisoara
Iulia Filip 24 Politehnica Timisoara
mihaila carmina 25 Politehnica Timisoara
Oros Felix 19 Politehnica Timisoara
Mladin Liliana 35 Primarie
Larisa Ardelean 38 privat
Alisa Olariu 25 Procter&Gamble
Ciobanu Maria 25 PROFI
Ciobanu Maria 25 PROFI ROM FOOD
Ciobanu Maria 25 PROFI ROM FOOD
Neli Bretfelean 29 Psihologie
Darius Dronca 22 PwC
Carla Dragila 5 Qaz
Cluci Gheorghe 57 radio tv
Cluci Gheorghe 57 Radio tv
Cluci Gheorghe 57 Radio tv
Razvan Teuca 35 Raiffeisen Bank
Nicoleta Paraschivu 31 Realmedia Network S.A.
Simona Bartha 28 Recensio Nobilis
Briceag Ion 50 Regie transport in comun
Bertea Alin 47 S C gruppo damidio sa
Sorin Iacobescu 27 S.C. Capabil S.R.L
Diana Fircea 39 S.C. Guardus.SRL
Daniel Onofreiasa 28 Saguaro
Christopher Heidelbacher 28 Saguaro
Mihai Coman 28 SAGUARO
IONELIA RADU 47 SC CHIULAN SRL
Oana Harna 27 SC Contitech Romania SRL
Mocanu iuliana 40 Sc Dentalpro med srl
NICOLAE GALETARU 33 SC MAHLE INDUSTRIAL FILTRATION
Florin Alexa 24 SC RCM Company SRL
Ana Maria Matache 30 Sc.Carpatsticks srl
Ileana Croitoru 27 SCJUPBT
pascalau claudia 42 scoala
Adam Ema 6 Scoala
POP-TARAU ANDREI 18 SCOALA
POP-TARAU OCTAVIAN 17 SCOALA
POP-TARAU DARIUS 16 SCOALA
baderca victor vlad 7 scoala
POP-TARAU MARTA 14 SCOALA
Tabara Alexandru 13 scoala
kadam iasmina 12 scoala
BUZE MIRABELA-DENISA 15 SCOALA
Bertea Alina Riana 9 scoala gen 24 Timisoara
Bertea Alin Dan 12 scoala gen 24 Timisoara
Rares Gonciulea 11 Scoala generala 19 Timisoara
Adriana Surupaceanu 15 Școală Generala 24
Mara Gonciulea 9 Scoala generala nr. 19 Timisoara
Alexandra Barbulescu 10 Scoala generala nr. 19 Timisoara
MARIS ANAMARIA 14 SCOALA GIMNAZIALA NR 19 "AVRAM IANCU"
Ioan Fircea 7 Scoala Gimnaziala nr. 30
Alexandra Tănase 13 Școala gimnazială numărul 19 Avram Iancu
Muntean Lucica 54 Școala Industriala nr.10 BT
Alex Preda 30 Sef
Predut denisa 32 Siepcofar
Cristian Puiulet 24 Simad
Rascol Radu 23 SMARTERS
Cosmin Palade 37 Smithfield Ferme
Elisabeta Miron 59 Soc.Coop. Arta Diversione
Aurelia Negrut 27 Sp. " Louis Turcanu"
Alexandra Gidoiu 28 Spitalul clinic Judetean Timisoara
Asproniu Raluca 31 Spitalul de Copii Louis Turcanu
Pascal Ema 30 spitalul judetean de urgenta timisoara
Alexandra Popescu 18 Stada Hemofarm
Cosmin Ardelean 24 Stada Hemofarm
Dana Maris 28 stiinte economice
Andreea Bălăţel 20 student UPT
Roxana Mic 25 Supersig
Amalia BArbos 32 TDC
Roxana Pop 27 TDC
Catalin Basoldea 32 Telekom Mobile Romania
Cracia Maria Emanuela 25 Toluna Romania
Lucian Bure 44 TVR Timisoara
Corina Marcela Varjan 48 TVR Timisoara
Leila Al Barri 22 U.M.F.T. Victor Babes
Agud Dafina 29 Uav Arad
Agud Dafina 29 UAV Arad
Alexa Andi Razvan 22 UMF "VICTOR BABES" TIMISOARA
Codrin Tocut 22 UMF "Victor Babeș" Timișoara
Delia Tatulescu 24 UMF Timisoara
Popovici Sonia Elena 27 UMF Victor Babes Timisoara
grama catalina ioana 21 umft
Ciotu Marian Constantin 23 UMFT
Diana Andras 20 UMFT
Simina Moroz 23 UMFT
graure madalina 21 umft
Ciocoiu Andrei Dorin 22 UMFT
Chisavu Valentin 25 UMFT
Laura Iovanovici 19 Umft Victor Babes
DANIELA DANUT 22 UMFT VICTOR BABES TIMISOARA
Roxana Dodoc 24 Uniunea Jurnalistilor din Banatul Istoric
Gurban Eugenia Angela Codruta 33 Univ.Politehnică Timișoara
Constantin Gabriel Dobrean 26 Universitatea "Politehnica" din Timisoara
Alina Pop 32 Universitatea de Medicina si Farmacie
Corcoveanu Cristina 24 Universitatea de Medicina si Farmacie ,,Victor Babes ''
Radu Dragomir 24 Universitatea de Medicina si Farmacie "Victor Babes" Timisoara
Cristina Dud 22 Universitatea de Medicina si Farmacie "Victor Babes" Timisoara
Kovacs Henrietta 19 Universitatea de Medicina si Farmacie Victor Babes Timisoara
Claudia Mihacea 23 Universitatea de Medicina și Farmacie, "Victor Babes", Timisoara
Ibis Vanessa 22 Universitatea de Vest
Mihaela Ladanyi 38 Universitatea de Vest
Mariniuc Irina Alexandra 27 Universitatea de Vest
Lea Puiu 18 Universitatea de Vest din Timisoara
Bala ci 20 Universitatea de Vest din Timisoara
Badescu Decius 22 Universitatea de Vest din Timisoara
Fundeanu Rares 22 Universitatea de Vest din Timisoara
Laurențiu Nuță 22 Universitatea de Vest din Timisoara
Lea Puiu 18 Universitatea de Vest din Timisoara
Andrei Cojocaru 20 Universitatea de Vest din Timișoara, CBG
Mitrica Dana 26 Universitatea de Vest Timisoara
Adina Stoedin 25 Universitatea De Vest Timisoara
Andreea Tălmăcel 22 Universitatea de Vest Timişoara, Facultatea de Educaţie Fizică şi Sport
Negrea Stefania- Tatiana 20 Universitatea de Vest- Facultatea de Arte si Design
Vamvu Stefania Alexandra 22 Universitatea de Vest, Timisoara, Facultatea de Drept
Stoian Alice Ramona 22 Universitatea de Vest/Facultatea de Matematica si Informatica
Raluca Kurta 20 Universitatea Politehnica din Timisoara
Adrian Berca 22 Universitatea Politehnica Timisoara
Filip Leonard 23 Universitatea Politehnica Timisoara
Corobea Cosmin Dumitru 22 Universitatea Politehnica Timisoara
Florin Aldescu 30 Universitatea Politehnica Timisoara
Enescu Costinel Adelin 22 Universitatea Politehnica Timisoara - Facultatea Mecanica
Abagiu Cristian 23 Universitatea Politehnica Timisoara Facutatea de Mecanica
Negrici Bogdan 20 Universitatea Politehnica Timisoara, Facultatea de Electronica si Telecomunicatii
Mihaela Nita 21 Universitatea Politehnica, Stiinte ale comunicarii
Ion Maria Alexandra 26 Universitatea Tibiscus Timisoara
Romina Caraba 21 Universitatea Waterloo
dani hardut 23 upt
Tatiana Vascan 19 UPT
Pîrvan Adrian 24 UPT
Dan Andrei 25 UPT
Mihalas Daniel 21 UPT
Silviu Popescu 19 UPT
Andrada Birla 24 UPT
Zazulea Tatiana 22 UPT
Bogdan Bercean 20 UPT
Alina Lila 20 UPT
Attila Simon 37 UPT
Neamtu Andreea 21 UPT
neamtu sorin 28 UPT TIMISOARA
Andrei Vidican 24 UPT- ETC
Muntean Cristian 19 USAMVBT
Cristi Tcaciuc 28 USV
Sabau Loredana 24 UVT
Diana Lelcu 22 UVT
Nicorescu Alin 23 UVT
Petra Magyar 21 Uvt
Jigovan Adrian 19 UVT
Mandici Marian 28 UVT
Flavius Sirbu 30 UVT
Matei Raul Cătălin 20 UVT
Mircea Ioan Ardelean 19 UVT FEFS Kinetoterapie
Diana- Maria Paralescu 22 UVT- Facultatea de Arte si Design
Poleuca Elena Viorica 21 UVT-facultatea de Educatie Fizica si Sport
IRIMIA DELIA MARIA 19 UVT,Educatie Fizica si Sport
Mihalaş Adrian Dimitrie 19 UVT,Facultatea de Educație Fizică și Sport
Tanase Andrei 26 Valeo
Elena Catana 37 Visma
Andrei Slusarciuc 24 WAA TEAM
Herbei dan 42 Water Perfoance
Alex Stefan 29 Wipro
Bianca Zarnoianu 23 Wizz Air
Emilia-Zorica Bozga 25 ZEB
Vieru Constantin 28 ZF TRW
Raluca Fodor 29 Zilele Alergatoare
Cristian Dehelean 28 ZTE Services Timisoara
Prenume și Nume Vârsta Organizație/Companie/Instituție/Școală/Facultate

 

 

Înscrie-te și tu!

Hai cu noi la Cros!